Gotowy, przykładowy biznesplan: MULTIAGENCJA KREDYTOWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MULTIAGENCJA KREDYTOWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 64.19.Z - Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Czy masz dość pracy na etacie? Czy marzysz o tym, aby pracować dla siebie i na swój rachunek? Jeśli masz doświadczenie w finansach to dobrym pomysłem może być założenie MultiAgencji Kredytowej? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy przykładowy biznesplan, który ułatwi Ci przygotowanie wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Pobierz biznesplan dla multiagencji kredytowej.

Rozwój branży kredytowej sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na rozpoczęcie działalności gospodarczej świadczącej usługi pośrednictwa finansowego. Wiele osób z różnych powodów życiowych decyduje się na wzięcie kredytu, dlatego szukają najbardziej bezpiecznych i opłacalnych rozwiązań. Jeśli chcesz rozpocząć działalność i planujesz otworzyć firmę świadczącą usługi multiagencji kredytowej, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera i jaką strukturę ma biznesplan dla MultiAgencji Kredytowej?

Jeżeli cenisz swój czas, sięgnij po gotową dokumentację. W pakiecie znajdziesz m.in. wstępną analizę rynku, uzasadnienie biznesowe czy strategię rywalizacji z konkurencją.

Działalność gospodarcza opisywana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się świadczeniem usług pośrednictwa finansowego oraz ubezpieczeniowego w ramach prowadzenia multiagencji kredytowej. W ofercie działalności znajdą się przede wszystkim kredyty gotówkowe, hipoteczne, pożyczki “chwilówki” oraz konsolidacje.

Oferta będzie skierowana nie tylko do osób fizycznych, ale również klientów instytucjonalnych. Usługi będą świadczone w głównej mierze w biurze działalności. Dojazd do klienta będzie możliwy wyłącznie w przypadku ważnych klientów.

Gotowy przykładowy biznesplan zawiera wypełniony wniosek do Urzędu Pracy oraz formularz o pomoc DE MINIMIS. Przykład planu biznesowy dla MultiAgencji Kredytowej składa się z:

 • informacji o wnioskodawcy,
 • opisu planowanej działalności gospodarczej,
 • uzasadnienia wyboru działalności,
 • kodu PKD do założenia działalności gospodarczej,
 • charakterystyki produktu/usługi - w tym innowacyjności rynkowej,
 • cech wyróżniających planowaną działalność gospodarczą w branży, w której ma funkcjonować,
 • szans przetrwania zaplanowanej działalności gospodarczej,
 • wstępnej analizy rynku,
 • różnic produktu/usługi w stosunku do oferty konkurencji,
 • sposobów rywalizacji z konkurencją,
 • strategii marketingowej,
 • umiejętności oszacowania wydatków inwestycyjnych,
 • uzasadnienia inwestycji - zakupów,
 • wydatków kwalifikowalnych w ramach działań do zrealizowania, tzn. planowane wydatków/zakupów w ramach przyznanej dotacji,
 • wszystkich pozostałych niezbędnych wydatków, jakie planuje ponieść wnioskodawca w związku z rozpoczęciem prowadzenia działalności gospodarczej,
 • przedstawienie posiadanych: wiedzy, umiejętności, doświadczenia w kontekście planowanej działalności gospodarczej.

Dla kogo został stworzony ten przykładowy biznesplan?

Z gotowego biznesplanu dla MultiAgencji Kredytowej skorzystaj, jeśli zamierzasz zajmować się świadczeniem usług pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Biznesplan jest sporządzony na podstawie kodu PKD 64.19.Z, Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Ta podklasa obejmuje:

PKD 64.19.Z - Pozostałe pośrednictwo pieniężne:
Usługi pozostałego pośrednictwa pieniężnego m.in. przyjmowanie depozytów, udzielanie kredytów przez instytucje finansowe inne niż bank. Prowadząc działalność na podstawie tej podklasy, będziesz mógł proponować produkty, które są oferowane przez banki. Jednak zanim przedstawisz ofertę swoim klientom, będziesz musiał zawrzeć umowę z tymi instytucjami.

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy biznesplan dla MultiAgencji Kredytowej?

 1. W planie biznesowym poruszane są wszystkie najważniejsze aspekty dla prowadzenia działalności gospodarczej.
 2. Dzięki niemu sprawdzisz, czy twój pomysł na biznes ma sens i będzie rozwijał się w przyszłości.
 3. Biznesplan jest przygotowany zgodnie z wymaganiami Urzędów Pracy, dlatego możesz wykorzystać go podczas starania się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
 4. Mając plan biznesowy, możesz wyróżnić się na tle konkurencji.
 5. Biznesplan jest narzędziem, z którym warto pracować na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej i modyfikować go w zależności od potrzeb w danym momencie.

Pobierz gotowy wzór biznesplanu dla Multiagencji kredytowej

Biznesplan został przygotowany i złożony w Urzędzie Pracy w Zabrzu w ramach projektu „Masz pomysł – masz firmę”. Dzięki niemu z sukcesem pozyskano dotację. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski. Ten pakiet dokumentów możesz wykorzystać podczas przygotowywania własnego wniosku do Urzędu Pracy o przyznanie jednorazowego dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: