Gotowy, przykładowy biznesplan: BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie widzimy wzrost popularności domów drewnianych. Wiele osób lubi klimat domów drewnianych i ceni je za ich ekologiczność. Co więcej, w różnych kurortach i miejscach wypoczynkowych bardziej popularne jest stawianie domów drewnianych. Mają one swój klimat i niepowtarzalny urok. Są też szybsze w wybudowaniu niż domy murowane.


Jeżeli zajmujesz się budową domów drewnianych, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na założenie własnej działalności gospodarczej. Posiadanie profesjonalnego biznesplanu przybliży nas do uzyskania odpowiednich funduszy. Jeżeli nie pisałeś nigdy biznesplanu, warto skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu. Jest on przygotowany w taki sposób, aby zwiększyć twoje szansę na uzyskanie dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak m.in.: analiza silnych i słabych stron działalności, jej zagrożeń i możliwości (SWOT), opis wyjściowej sytuacji ekonomicznej podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy i zakres rzeczowo-finansowy operacji. Skorzystanie z naszych biznesplanów i wniosków ułatwi twoją procedurę uzyskania potrzebnego dofinansowania. Skompletowane wnioski wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się budową zarówno standardowych drewnianych domów, jak również ekologicznych. W ofercie działalności znajdzie się przede wszystkim wykonywanie domów o powierzchni około 80m2. Dodatkowymi usługami świadczonymi przez firmę będzie wykonywanie zarówno prac budowlanych, jak również elewacji akrylowych, mineralnych, silikonowych, a także silikatowych. Domy będą budowane wyłącznie z naturalnego drewna dostarczanego przez miejscowych dostawców. Do świadczenia wszystkich usług oferowanych przez działalność wykorzystywane będą profesjonalne maszyny.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje dotyczące podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy,
 • informacje dotyczące zasobów lub kwalifikacji posiadanych przez podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy niezbędnych ze względu na przedmiot operacji, którą zamierza realizować,
 • potencjał, wykształcenie i doświadczenie podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy,
 • posiadane zasoby, które będą wykorzystane do prowadzonej działalność gospodarczej,
 • stan przygotowań do podjęcia/rozwijania działalności gospodarczej i jej wykonywania,
 • wskazanie celów pośrednich i końcowych, w tym zakładanego ilościowego i wartościowego poziomu sprzedaży produktów lub usług,
 • cele pośrednie i końcowe operacji oraz motywy realizacji operacji,
 • zakładany ilościowy i wartościowy poziom sprzedaży produktów / usług / towarów,
 • opis wyjściowej sytuacji ekonomicznej podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy,
 • analiza silnych i słabych stron działalności, jej zagrożeń i możliwości (SWOT),
 • planowany zakres działań niezbędnych do osiągnięcia celów pośrednich i końcowych,
 • zakres rzeczowo-finansowy operacji,
 • wskazanie planowanych do utworzenia miejsc pracy,
 • projekcja finansowa dla operacji.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach projektu „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: