6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BUDOWA DOMÓW DREWNIANYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 41.20.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie widzimy wzrost popularności domów drewnianych. Wiele osób lubi klimat domów drewnianych i ceni je za ich ekologiczność. Co więcej, w różnych kurortach i miejscach wypoczynkowych bardziej popularne jest stawianie domów drewnianych. Mają one swój klimat i niepowtarzalny urok. Są też szybsze w wybudowaniu niż domy murowane.


Jeżeli zajmujesz się budową domów drewnianych, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na założenie własnej działalności gospodarczej. Posiadanie profesjonalnego biznesplanu przybliży nas do uzyskania odpowiednich funduszy. Jeżeli nie pisałeś nigdy biznesplanu, warto skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu. Jest on przygotowany w taki sposób, aby zwiększyć twoje szansę na uzyskanie dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy wzór biznesplanu zawiera takie dokumenty jak m.in.: analiza silnych i słabych stron działalności, jej zagrożeń i możliwości (SWOT), opis wyjściowej sytuacji ekonomicznej podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy i zakres rzeczowo-finansowy operacji. Skorzystanie z naszych biznesplanów i wniosków ułatwi twoją procedurę uzyskania potrzebnego dofinansowania. Skompletowane wnioski wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się budową zarówno standardowych drewnianych domów, jak również ekologicznych. W ofercie działalności znajdzie się przede wszystkim wykonywanie domów o powierzchni około 80m2. Dodatkowymi usługami świadczonymi przez firmę będzie wykonywanie zarówno prac budowlanych, jak również elewacji akrylowych, mineralnych, silikonowych, a także silikatowych. Domy będą budowane wyłącznie z naturalnego drewna dostarczanego przez miejscowych dostawców. Do świadczenia wszystkich usług oferowanych przez działalność wykorzystywane będą profesjonalne maszyny.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje dotyczące podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy,
 • informacje dotyczące zasobów lub kwalifikacji posiadanych przez podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy niezbędnych ze względu na przedmiot operacji, którą zamierza realizować,
 • potencjał, wykształcenie i doświadczenie podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy,
 • posiadane zasoby, które będą wykorzystane do prowadzonej działalność gospodarczej,
 • stan przygotowań do podjęcia/rozwijania działalności gospodarczej i jej wykonywania,
 • wskazanie celów pośrednich i końcowych, w tym zakładanego ilościowego i wartościowego poziomu sprzedaży produktów lub usług,
 • cele pośrednie i końcowe operacji oraz motywy realizacji operacji,
 • zakładany ilościowy i wartościowy poziom sprzedaży produktów / usług / towarów,
 • opis wyjściowej sytuacji ekonomicznej podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy,
 • analiza silnych i słabych stron działalności, jej zagrożeń i możliwości (SWOT),
 • planowany zakres działań niezbędnych do osiągnięcia celów pośrednich i końcowych,
 • zakres rzeczowo-finansowy operacji,
 • wskazanie planowanych do utworzenia miejsc pracy,
 • projekcja finansowa dla operacji.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach projektu „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: