6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: CATERING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
CATERING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 56.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie stały się bardzo popularne. Ludzie zwracają coraz większa uwagę na to co jedzą i w jakich ilościach. Jednak przy szybkim tempie życia, nie mamy czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Co więcej, można zauważyć wzrost popularności diety wegetariańskiej i wegańskiej. Przygotowanie posiłków wegańskich i wegetariańskich pochłania jeszcze więcej czasu, gdyż potrzebne składniki nie są wszędzie dostępne. Firmy cateringowe wychodzą naprzeciw wymaganiom takich klientów.


Zapotrzebowanie na takie usługi wzrasta coraz więcej ludzi decyduje się na tzw. diętę pudełkowa. Założenie swojej firmy w tej branży wydaje się atrakcyjne. Urząd Pracy oferuje dofinansowania dla firm. Jedną z potrzebnych rzeczy przy uzyskiwaniu dofinansowania jest biznesplan. Samo napisanie biznesplanu warto jest powierzyć ekspertom. Przygotowany biznesplan pomoże Ci w uzyskaniu dofinansowania i założeniu własnej firmy.

Co zawiera nasz biznesplan

Jak można zauważyć zapotrzebowanie na catering jest coraz większe. Wiele osób poszukuje firm zajmujących się tego typu usługami. W większości przypadków klienci preferują zamawianie dziennego zestawu.

Z pobranym biznesplanem jesteś w stanie skompletować własną dokumentację aplikacyjną, na podstawie której możesz ubiegać się o środki na rozpoczęcie biznesu zajmującego się usługami cateringowymi.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się cateringiem zarówno wegańskim, jak i wegetariańskim dostosowanym do wymogów klienta. Klienci samii będą ustalać chociażby kaloryczność diety. Dla każdego klienta będzie przygotowywany dzienny zestaw składający się z 5 posiłków. Dania będą osobiście dostarczane do domu bądź do pracy klienta. Przygotowywanie cateringu przez Twoją działalność będzie możliwe również podczas firmowych imprez okolicznościowych.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • analiza finansowa,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca,
  • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa,
  • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: