6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: COACHING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
COACHING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 70.22.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele osób obecnie korzysta z usług tzw. coachów, czyli trenerów, którzy wspierają w realizacji celów i motywują do zmiany na lepsze. W Internecie jest mnóstwo filmów coachów oferujących swoje usługi, jednak od ilości o wiele bardziej liczy się to, czy jest się na tyle inspirującym i motywującym człowiekiem, żeby zmotywować swoich klientów do działania.


Jeżeli planujesz rozpocząć działalność świadczącą usługi coachingowe, skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Pomoże Ci on w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do ubiegania się o dotacje w Urzędzie Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis działań podjętych na rzecz otwarcia działalności gospodarczej, specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na świadczeniu usług przeprowadzania sesji coachingowych z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, pojedynczo, lub grupowo, w zależności od potrzeb klienckiej grupy docelowej.

Firma będzie zajmować się coachingiem w zakresie: life coaching, coaching dla par, business coaching, coaching marki osobistej, coaching prawny, coaching zespołów, coaching menedżerski, coaching ustawień systemowych w organizacji i inne.

W ofercie przewidywany jest także coaching prawny połączony z doradztwem prawnym. Dodatkowo, oprócz usług coachingowych będą przeprowadzane warsztaty oraz szkolenia oraz organizowane kongresy i konferencje w celu rozpowszechnienia coachingu w Polsce.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • podjęte działania na rzecz planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia, motywy, uzasadnienie wyboru branży,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • uzasadnienie konieczności dokonania zakupów wymienionych w specyfikacji oraz sposób ich wykorzystania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Lublinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: