Gotowy, przykładowy biznesplan: COACHING

Gotowy, przykładowy biznesplan:
COACHING

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób obecnie korzysta z usług tzw. coachów, czyli trenerów, którzy wspierają w realizacji celów i motywują do zmiany na lepsze. W Internecie jest mnóstwo filmów coachów oferujących swoje usługi, jednak od ilości o wiele bardziej liczy się to, czy jest się na tyle inspirującym i motywującym człowiekiem, żeby zmotywować swoich klientów do działania.


Jeżeli planujesz rozpocząć działalność świadczącą usługi coachingowe, skorzystaj ze wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Pomoże Ci on w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do ubiegania się o dotacje w Urzędzie Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis działań podjętych na rzecz otwarcia działalności gospodarczej, specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na świadczeniu usług przeprowadzania sesji coachingowych z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi, pojedynczo, lub grupowo, w zależności od potrzeb klienckiej grupy docelowej.

Firma będzie zajmować się coachingiem w zakresie: life coaching, coaching dla par, business coaching, coaching marki osobistej, coaching prawny, coaching zespołów, coaching menedżerski, coaching ustawień systemowych w organizacji i inne.

W ofercie przewidywany jest także coaching prawny połączony z doradztwem prawnym. Dodatkowo, oprócz usług coachingowych będą przeprowadzane warsztaty oraz szkolenia oraz organizowane kongresy i konferencje w celu rozpowszechnienia coachingu w Polsce.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • podjęte działania na rzecz planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia, motywy, uzasadnienie wyboru branży,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • uzasadnienie konieczności dokonania zakupów wymienionych w specyfikacji oraz sposób ich wykorzystania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Lublinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: