Gotowy, przykładowy biznesplan: CUSTOMIZACJA MOTOCYKLI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
CUSTOMIZACJA MOTOCYKLI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Customizacja, czyli dostosowanie przedmiotu pod oczekiwania i wyobrażenia klienta, jest znaną i powszechną praktyką właścicieli motocykli. Wielu z nich ma chęć nadania swojej maszynie charakterystycznego rysu wypływającego z jego osobowości, dlatego tak popularne stają się warsztaty świadczące usługi customizacji.


Jeśli zamierzasz otworzyć biznes świadczący usługi customizacji motocykli, z pomocą gotowego biznesplanu możesz przygotować własne dokumenty aplikacyjne ośrodki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan:

Opracowanie biznesplanu pomaga w usprawnieniu pracy firmy i uhierarchizowaniu dążeń. Jest także niezbędne, jeżeli chcesz otrzymać dotacje z Urzędu Pracy na rozpoczęcie prowadzenia działalności.

W gotowym biznesplanie, który znajdziesz na naszej stronie, została sporządzona kompleksowa dokumentacja, w której skład wchodzą m.in. stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej, planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat oraz charakterystyka potencjalnych klientów.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu warsztatu specjalizującego się w customizacji motocykli, a przede wszystkim motocykli Harley Davidson. W ofercie działalności znajdzie się wykonywanie prostych przeróbek mechanicznych, a także montaż części oraz przeróbki stylistyczne i przeróbki związane z montażem akcesoriów.

Wszelkie skomplikowane przeróbki mechaniczne będą zlecane mechanikowi, zaś prace blacharskie doświadczonemu blacharzowi. Głównym zadaniem działalności będzie określenie potrzeb odbiorcy i zaplanowanie wszystkich prac oraz zrealizowanie projektu.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowanej działalności gospodarczej),
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy,
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza SWOT),
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania,
 • załącznik 1 - kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, oraz źródła ich finansowania,
 • załącznik 2 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • załącznik 3 - uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie,
 • załącznik 4 - przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku prowadzenia działalności gospodarczej),
 • oświadczenia wnioskodawcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: