Gotowy, przykładowy biznesplan: CUSTOMIZACJA MOTOCYKLI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
CUSTOMIZACJA MOTOCYKLI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.40.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Customizacja, czyli dostosowanie przedmiotu pod oczekiwania i wyobrażenia klienta, jest znaną i powszechną praktyką właścicieli motocykli. Wielu z nich ma chęć nadania swojej maszynie charakterystycznego rysu wypływającego z jego osobowości, dlatego tak popularne stają się warsztaty świadczące usługi customizacji.


Jeśli zamierzasz otworzyć biznes świadczący usługi customizacji motocykli, z pomocą gotowego biznesplanu możesz przygotować własne dokumenty aplikacyjne ośrodki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan:

Opracowanie biznesplanu pomaga w usprawnieniu pracy firmy i uhierarchizowaniu dążeń. Jest także niezbędne, jeżeli chcesz otrzymać dotacje z Urzędu Pracy na rozpoczęcie prowadzenia działalności.

W gotowym biznesplanie, który znajdziesz na naszej stronie, została sporządzona kompleksowa dokumentacja, w której skład wchodzą m.in. stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej, planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat oraz charakterystyka potencjalnych klientów.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu warsztatu specjalizującego się w customizacji motocykli, a przede wszystkim motocykli Harley Davidson. W ofercie działalności znajdzie się wykonywanie prostych przeróbek mechanicznych, a także montaż części oraz przeróbki stylistyczne i przeróbki związane z montażem akcesoriów.

Wszelkie skomplikowane przeróbki mechaniczne będą zlecane mechanikowi, zaś prace blacharskie doświadczonemu blacharzowi. Głównym zadaniem działalności będzie określenie potrzeb odbiorcy i zaplanowanie wszystkich prac oraz zrealizowanie projektu.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowanej działalności gospodarczej),
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy,
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza SWOT),
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania,
 • załącznik 1 - kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, oraz źródła ich finansowania,
 • załącznik 2 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • załącznik 3 - uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie,
 • załącznik 4 - przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku prowadzenia działalności gospodarczej),
 • oświadczenia wnioskodawcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: