6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Delikatesy

Gotowy biznesplan:
Delikatesy

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK DO URZĘDU PRACY
PKD główne: 47.11.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie sklepu spożywczego- delikatesów. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Będzinie.

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznesplan delikatesów ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan delikatesów, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pliki pdf i doc.

Zawartość merytoryczna:

DANE I INFORMACJE DOTYCZĄCE WNIOSKODAWCYOPIS PROJEKTOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIADANE DOTYCZĄCE RYNKU I KONKURENCJIANALIZA SWOTZAŁĄCZNIKI:1. KALKULACJA KOSZTÓWZWIĄZANYCH Z PODJĘCIEM DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ORAZ ŹRÓDŁA ICH FINANSOWANIA2. SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA WYDATKÓW DO PONIESIENIA W RAMACH WNIOSKOWANEGO DOFINANSOWANIA3.UZASADNIENIE KONIECZNOŚCI PONIESIENIA POSZCZEGÓLNYCH WYDATKÓWWYKAZANYCH W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DO WNIOSKU O DOFINANSOWANIE4. Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej5,6,7,8,9,10- OŚWIADCZENIA WNIOSKODAWCY11. OŚWIADCZENIE PORĘCZYCIELA12. OŚWIADCZENIE O MAJĄTKOWEJ WSPÓLNOŚCI MAŁŻEŃSKIEJ13. OŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCINastępujące dokumenty:- wniosek od urzędu pracy (34 strony)