Gotowy, przykładowy biznesplan: DELIKATESY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
DELIKATESY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 47.11.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Markety sieciowe zyskały bardzo duża popularność. Popularność wynika przede wszystkim z konkurencyjnych cen, a nie jakości. Co więcej, nie każdy mieszka w pobliżu. Produkty sprzedawane w marketach są sprzedawane masowo i są średniej jakości, dlatego szukamy produktów lepszej jakości w pobliżu naszych miejsc zamieszkania. Idealnym rozwiązaniem są delikatesy. Są one zakładane na osiedlach i oferują produkty najlepszej jakości.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem delikatesów, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie swojej działalności. Skorzystanie z naszego gotowego wzoru biznesplanu ułatwi całą aplikację o dofinansowanie. Pisanie biznesplanu nie należy do najłatwiejszych zajęć więc w tej kwestii warto wspomóc się pomocą fachowców.

Co zawiera biznesplan

Pakiet udostępnionych dokumentów zawiera między innymi: kalkulację kosztów, analize swot, szczegółową specyfikację wydatków, analizę rynku i konkurencji.

Proponowany przykładowy biznesplan spełnia wymogi dotyczące uzyskania dofinansowania. Cała aplikacja jest łatwiejsza, a ty musisz tylko uzupełnić dokumenty i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się przede wszystkim sprzedawaniem produktów na wagę takich jak wędliny, sery twarde, sery miękkie, oliwki suszone pomidory, karczochy. W skład oferty również będą wchodziły produkty pakowane jak makarony suche i wszelkie produkty typowo włoskie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane i informacje dotyczące wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • dane dotyczące rynku i konkurencji
 • analiza SWOT
 • załączniki:
  • kalkulacja kosztów
  • związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania
  • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków
  • wykazanych w załączniku nr 2 do wniosku o dofinansowanie
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
  • 5,6,7,8,9,10- oświadczenia wnioskodawcy
  • oświadczenie poręczyciela
  • oświadczenie o majątkowej wspólności małżeńskiej
  • oświadczenie o niekaralności

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: