6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.79.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele osób poszukuje miejsc, w których za niską cenę zakupią odzież dobrej jakości i niespotykane w sieciowych sklepach. Taką ofertę przedstawiają second-handy, gdzie klienci mają możliwość nabycia ubrań w kwocie, która nie narusza ich budżetu. Z tego względu sklepy z odzieżą używaną są bardzo popularne i przyciągają swoją atrakcyjną ofertą.


Jeśli zamierzasz otworzyć sklep z używaną odzieżą, skorzystaj gotowego wzoru biznesplanu. Z jego pomocą możesz przygotować własną dokumentację, dzięki której uzyskasz dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. szczegółowy opis działalności i produktów, formy promocji i reklamy oraz specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach dofinansowania.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie związana ze sprzedażą używanej odzieży zarówno damskiej, jak również męskiej i dziecięcej. Usługi będą świadczone wyłącznie w stacjonarnym lokalu otwartym od godziny 8.00 do godziny 16.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • jakie działania podjęto dotychczas, aby uruchomić własną działalność gospodarczą,
  • szczegółowy opis działalności i produktów,
  • analiza konkurencji,
  • formy promocji i reklamy,
  • kalkulacja kosztów,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach dofinansowania,
  • przewidziane efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Obornikach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: