Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ UŻYWANĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.79.Z - Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób poszukuje miejsc, w których za niską cenę zakupią odzież dobrej jakości i niespotykane w sieciowych sklepach. Taką ofertę przedstawiają second-handy, gdzie klienci mają możliwość nabycia ubrań w kwocie, która nie narusza ich budżetu. Z tego względu sklepy z odzieżą używaną są bardzo popularne i przyciągają swoją atrakcyjną ofertą.


Jeśli zamierzasz otworzyć sklep z używaną odzieżą, skorzystaj gotowego wzoru biznesplanu. Z jego pomocą możesz przygotować własną dokumentację, dzięki której uzyskasz dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. szczegółowy opis działalności i produktów, formy promocji i reklamy oraz specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach dofinansowania.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie związana ze sprzedażą używanej odzieży zarówno damskiej, jak również męskiej i dziecięcej. Usługi będą świadczone wyłącznie w stacjonarnym lokalu otwartym od godziny 8.00 do godziny 16.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • jakie działania podjęto dotychczas, aby uruchomić własną działalność gospodarczą,
  • szczegółowy opis działalności i produktów,
  • analiza konkurencji,
  • formy promocji i reklamy,
  • kalkulacja kosztów,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach dofinansowania,
  • przewidziane efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Obornikach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: