Gotowy, przykładowy biznesplan: FILMOWANIE I PRODUKCJA VIDEO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FILMOWANIE I PRODUKCJA VIDEO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 59.11.Z - Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Każdy człowiek ma momenty w życiu, które przede wszystkim chciałby uwiecznić. Nie ma lepszego rozwiązania niż nagranie profesjonalnego filmu np. z ślubu bądź chrzcin. Bardzo dużo ludzi decyduje się na wynajęcie kamerzysty, gdyż nie wyobrażają sobie nie mieć pamiątki po tak ważnym dla nich dniu. Jeżeli jesteś kamerzystą i lubisz montować filmy i myślisz o realizacji swojej firmy, ale brakuje CI wiedzy na temat pisania biznesplanu, powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów. Fachowo napisany biznes plan wystarczy tylko uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy, a szanse na uzyskanie dotacji będą większe. Nasz biznesplan zawiera m.in.: szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru,przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności.

Co zawiera nasz biznesplan

Jeżeli twoją pasją jest filmowanie i czujesz się ekspertem w swoim fachu, myślisz o założeniu swojej firmy, następnym krokiem powinien być napisanie biznesplanu. Wzór biznesplanu umożliwia uzyskanie dofinansowania na rozwinięcie planowanej firmy. Skompletowanie dokumentów potrzebnych do urzędu pracy może być kłopotliwe i pracochłonne. Skorzystanie z pomocy ekspertów może być dla Ciebie bardzo dobrym pomysłem. Komplet dokumentów wystarczy tylko uzupełnić i zanieść do Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmować się pracami związanymi z produkcją, a także obróbka filmów wideo, zrobieniem prezentacji, filmami korporacyjnymi, teledyskami oraz spotami reklamowymi, które będą emitowane w internecie. Co więcej, klienci będą mieli możliwość skorzystania z oferty związanej z filmowaniem wesel, wyjazdów, montażem oraz korektą i obróbką własnych materiałów wideo.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy,
 • potencjalni odbiorcy,
 • analiza swot,
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku,
 • opis planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej – planowany całkowity koszt przedsięwzięcia,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: