6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Usługi remontowo-budowlane/ remonty

Gotowy biznesplan:
Usługi remontowo-budowlane/ remonty

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (7 STRON, 1 700 WYRAZÓW), BIZNESPLAN (26 STRONY, 6 700 WYRAZÓW)
PKD główne: 43.29.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz rozpocząć działalność świadczącą usługi budowlane oraz remontowe? Nasz wniosek oraz biznesplan pomogą Ci w wypełnianiu dokumentacji na rozpoczęcie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan:

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE / REMONTY

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE / REMONTY,  jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
 • WNIOSEK (7 STRON, 1 700 WYRAZÓW)
 • BIZNESPLAN (26 STRONY, 6 700 WYRAZÓW)
 • Dokumenty zawierają:
  1. WNIOSEK
  DANE WNIOSKODAWCYKalkulacja wszystkich kosztów związanych z podjęciem działalności, z uwzględnieniem źródeł finansowania wraz z szczegółową specyfikacjąUzasadnienie celowości wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania z Funduszu Pracy
  1. BIZNESPLAN
  DANE DOTYCZĄCE BEZROBOTNEGOOPIS PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJDziałania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczejANALIZA RYNKOWA I MARKETINGOWARynekDostawcyKlienciKonkurencjaPromocjaStrategia cenowaANALIZA SWOTWnioskiAnaliza finansowaKalkulacja przychodówKalkulacja kosztówSezonowośćRACHUNEK ZYSKÓW I STRATWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.