Gotowy, przykładowy biznesplan: BIURO ARCHITEKTONICZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BIURO ARCHITEKTONICZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi architektoniczne zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród konsumentów, a na te usługi zawsze będzie zapotrzebowanie. Ludzie potrzebują dobrych fachowców architektów, którzy zaprojektują im dom czy galerie handlową. Nie wiele osób posiada odpowiednie wykształcenie w tej dziedzinie. Doświadczenie i profesjonalizm jest bardzo ważne w tej branży. Jeżeli właśnie decydujesz się na założenie własnej firmy architektonicznej, jest to bardzo dobry pomysł. Swoją przygodę z rozpoczęciem własnej firmy możesz zacząć od napisania biznesplanu. Najlepiej jest się wspomóc wsparciem profesjonalistów, tak aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dofinansowania. Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: zasięg rynku zbytu,analizę konkurencji czy kalkulację kosztów.

Co zawiera nasz biznesplan

Zaprojektowanie budynku wymaga dużo pracy i doświadczenia, dlatego w tej branży  bardzo ceni się dobrych fachowców. Z tego wynika stałe zapotrzebowanie na usługi architektoniczne. Kiedy planujesz zakładanie firmy, warto zainwestować w biznesplan. Skorzystanie z pomocy specjalistów ułatwi Ci zakładanie firmy i oszczędzi Ci wielu kłopotów. Cały przygotowany pakiet dokumentów czyli biznesplan i wnioski będziesz musiał tylko uzupełnić i zanieść do Urzędu Pracy.

Firma opisana we wzorze biznesplanu będzie zajmowała się tworzeniem projektów wnętrz, jak i architektonicznych. W ofercie firmy znajdzie się pomoc w doborze terenu pod inwestycje, oszacowywanie kosztów realizacji na podstawie wstępnego szkicu, reprezentacja klienta przed urzędami po złożeniu i w trakcie sporządzania projektu budowlanego. W skład usług wchodzi sporządzanie zarówno szkicu zapotrzebowania i projektu koncepcyjnego dla klienta, który naniesie swoje uwagi i zmiany, opracowań na podstawie koncepcji, szkicu i uzgodnień z branżystami oraz projektu budowlanego na podstawie projektu koncepcyjnego. Zadaniem Twojego biura będzie również sporządzanie projektów wykonawczych i powykonawczych, a także pomoc na etapie realizacji inwestycji w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Firma będzie miała również możliwość udziału w konkursach dla deweloperów, inwestorów prywatnych jak również dla inwestorów państwowych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacja o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące podejmowanej działalności gospodarczej,
 • opis przedsięwzięcia,
 • zasięg rynku zbytu,
 • analiza konkurencji,
 • czy w planowanej działalności występuje sezonowość popytu?
 • pozyskiwanie klientów, formy promocji, częstotliwość ich wykorzystania,
 • dostawcy surowców, towarów. czy podjęto jakieś wstępne umowy, ustalenia warunki zaopatrzenia?
 • czy do założenia lub prowadzenia planowanej działalności gospodarczej wymagane są dodatkowe wpisy, zezwolenia pozwolenia, licencje, koncesje, itp.
 • kalkulacja kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wejherowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: