Gotowy, przykładowy biznesplan: BIURO ARCHITEKTONICZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
BIURO ARCHITEKTONICZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Usługi architektoniczne zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród konsumentów, a na te usługi zawsze będzie zapotrzebowanie. Ludzie potrzebują dobrych fachowców architektów, którzy zaprojektują im dom czy galerie handlową. Nie wiele osób posiada odpowiednie wykształcenie w tej dziedzinie. Doświadczenie i profesjonalizm jest bardzo ważne w tej branży. Jeżeli właśnie decydujesz się na założenie własnej firmy architektonicznej, jest to bardzo dobry pomysł. Swoją przygodę z rozpoczęciem własnej firmy możesz zacząć od napisania biznesplanu. Najlepiej jest się wspomóc wsparciem profesjonalistów, tak aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dofinansowania. Przykładowy biznesplan zawiera m.in.: zasięg rynku zbytu,analizę konkurencji czy kalkulację kosztów.

Co zawiera nasz biznesplan

Zaprojektowanie budynku wymaga dużo pracy i doświadczenia, dlatego w tej branży  bardzo ceni się dobrych fachowców. Z tego wynika stałe zapotrzebowanie na usługi architektoniczne. Kiedy planujesz zakładanie firmy, warto zainwestować w biznesplan. Skorzystanie z pomocy specjalistów ułatwi Ci zakładanie firmy i oszczędzi Ci wielu kłopotów. Cały przygotowany pakiet dokumentów czyli biznesplan i wnioski będziesz musiał tylko uzupełnić i zanieść do Urzędu Pracy.

Firma opisana we wzorze biznesplanu będzie zajmowała się tworzeniem projektów wnętrz, jak i architektonicznych. W ofercie firmy znajdzie się pomoc w doborze terenu pod inwestycje, oszacowywanie kosztów realizacji na podstawie wstępnego szkicu, reprezentacja klienta przed urzędami po złożeniu i w trakcie sporządzania projektu budowlanego. W skład usług wchodzi sporządzanie zarówno szkicu zapotrzebowania i projektu koncepcyjnego dla klienta, który naniesie swoje uwagi i zmiany, opracowań na podstawie koncepcji, szkicu i uzgodnień z branżystami oraz projektu budowlanego na podstawie projektu koncepcyjnego. Zadaniem Twojego biura będzie również sporządzanie projektów wykonawczych i powykonawczych, a także pomoc na etapie realizacji inwestycji w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń. Firma będzie miała również możliwość udziału w konkursach dla deweloperów, inwestorów prywatnych jak również dla inwestorów państwowych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacja o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące podejmowanej działalności gospodarczej,
 • opis przedsięwzięcia,
 • zasięg rynku zbytu,
 • analiza konkurencji,
 • czy w planowanej działalności występuje sezonowość popytu?
 • pozyskiwanie klientów, formy promocji, częstotliwość ich wykorzystania,
 • dostawcy surowców, towarów. czy podjęto jakieś wstępne umowy, ustalenia warunki zaopatrzenia?
 • czy do założenia lub prowadzenia planowanej działalności gospodarczej wymagane są dodatkowe wpisy, zezwolenia pozwolenia, licencje, koncesje, itp.
 • kalkulacja kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej przez okres pierwszych 12 miesięcy.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wejherowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: