Gotowy, przykładowy biznesplan: FOOD TRUCK Z BURGERAMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FOOD TRUCK Z BURGERAMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.B - Ruchome placówki gastronomiczne,
56.21.Z - Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering),
56.30.Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W Polsce powstaje coraz więcej punktów gastronomicznych w postaci mobilnych food trucków. Jest to biznes, który może być prowadzony właściwie w każdym miejscu - na festynach, przy plażach, w centrum miasta, a szczególne zainteresowanie wśród fanów kuchni amerykańskiej zyskują food trucki z burgerami.


W obecnych czasach istnieje ogromne zapotrzebowanie naturalną, zdrową żywność. Wiele osób ze względu na brak czasu poszukuje miejsc, w których będą mogli zjeść szybko, tanio i do tego zdrowo. Uwielbiasz przygotowywać tego typu posiłki? Pomyśl o otwarciu punktu gastronomicznego, jakim jest food truck.

Jeżeli planujesz prowadzenie własnego food trucka z burgerami, koniecznie skorzystaj z gotowego biznesplanu, dostępnego na naszej stronie. Pozwoli Ci on opracować dokumentację niezbędną do otrzymania dofinansowania na start.

Co zawiera biznesplan

Przykładowy biznesplan, który przygotowaliśmy dla Ciebie, pomoże Ci w lepszej organizacji pracy w firmie. W ramach zakupu otrzymujesz m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków oraz kompleksowa analiza finansowa.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie świadczyła usługi gastronomiczne w formie mobilnej zdrowej burgerowni. Klienci będą mieli okazję skosztować smacznych oraz prawdziwych dań z grilla, a także wyciskanych owoców bądź kawy, którą również będzie oferował Twój food truck.

Miejscem sprzedaży dań będzie przede wszystkim centrum miasta. Jednak sporadycznie mobilny food truck będzie również działał w innych rejonach.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanej działalności,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: