
Gotowy, przykładowy biznesplan:
FOOD TRUCK Z BURGERAMI

Standard | Premium |
---|---|
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) | Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) |
- | Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj) |
Informacje na temat biznesplanu:
W obecnych czasach istnieje ogromne zapotrzebowanie naturalną, zdrową żywność. Wiele osób ze względu na brak czasu poszukuje miejsc, w których będą mogli zjeść szybko, tanio i do tego zdrowo. Uwielbiasz przygotowywać tego typu posiłki? Pomyśl o otwarciu punktu gastronomicznego, jakim jest food truck.
Jeżeli planujesz prowadzenie własnego food trucka z burgerami, koniecznie skorzystaj z gotowego biznesplanu, dostępnego na naszej stronie. Pozwoli Ci on opracować dokumentację niezbędną do otrzymania dofinansowania na start.
Co zawiera biznesplan
Przykładowy biznesplan, który przygotowaliśmy dla Ciebie, pomoże Ci w lepszej organizacji pracy w firmie. W ramach zakupu otrzymujesz m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków oraz kompleksowa analiza finansowa.
Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie świadczyła usługi gastronomiczne w formie mobilnej zdrowej burgerowni. Klienci będą mieli okazję skosztować smacznych oraz prawdziwych dań z grilla, a także wyciskanych owoców bądź kawy, którą również będzie oferował Twój food truck.
Miejscem sprzedaży dań będzie przede wszystkim centrum miasta. Jednak sporadycznie mobilny food truck będzie również działał w innych rejonach.
Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:
- informacje o wnioskodawcy,
- opis planowanej działalności,
- miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
- odbiorcy oferowanych produktów i usług,
- miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
- sposób promocji i reklamy,
- analiza konkurencji,
- motywy podejmowania działalności gospodarczej,
- kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
- szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
- charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.
Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.
Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.