6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: FOOD TRUCK Z BURGERAMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
FOOD TRUCK Z BURGERAMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 56.10.B, 56.21.Z, 56.30.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

W Polsce powstaje coraz więcej punktów gastronomicznych w postaci mobilnych food trucków. Jest to biznes, który może być prowadzony właściwie w każdym miejscu - na festynach, przy plażach, w centrum miasta, a szczególne zainteresowanie wśród fanów kuchni amerykańskiej zyskują food trucki z burgerami.


W obecnych czasach istnieje ogromne zapotrzebowanie naturalną, zdrową żywność. Wiele osób ze względu na brak czasu poszukuje miejsc, w których będą mogli zjeść szybko, tanio i do tego zdrowo. Uwielbiasz przygotowywać tego typu posiłki? Pomyśl o otwarciu punktu gastronomicznego, jakim jest food truck.

Jeżeli planujesz prowadzenie własnego food trucka z burgerami, koniecznie skorzystaj z gotowego biznesplanu, dostępnego na naszej stronie. Pozwoli Ci on opracować dokumentację niezbędną do otrzymania dofinansowania na start.

Co zawiera biznesplan

Przykładowy biznesplan, który przygotowaliśmy dla Ciebie, pomoże Ci w lepszej organizacji pracy w firmie. W ramach zakupu otrzymujesz m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków oraz kompleksowa analiza finansowa.

Firma opisana w gotowym biznesplanie będzie świadczyła usługi gastronomiczne w formie mobilnej zdrowej burgerowni. Klienci będą mieli okazję skosztować smacznych oraz prawdziwych dań z grilla, a także wyciskanych owoców bądź kawy, którą również będzie oferował Twój food truck.

Miejscem sprzedaży dań będzie przede wszystkim centrum miasta. Jednak sporadycznie mobilny food truck będzie również działał w innych rejonach.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanej działalności,
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy,
 • analiza konkurencji,
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: