6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: CUKIERNI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
CUKIERNI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
PKD główne: 10.71.Z, 10.72.Z, 47.24.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Cukiernie zdobywają na popularności. Społeczeństwo woli zaufać doświadczonemu cukiernikowi w pieczeniu np. ciast okolicznościowych. Wiedzą, że doświadczeni specjaliści ich nie zawiodą i będą zadowoleni z usługi. Jeżeli, jesteś fachowym cukiernikiem i umiesz robić wyroby cukiernicze, stoisz pewnie przed szansą realizacji swojej firmy. Aby sfinalizować swoje kroki, warto posiadać biznesplan napisany z pomocą profesjonalistów. Przykładowy biznesplan ułatwi uzyskanie dotacji na realizację naszej działalności gospodarczej. Wzór biznesplanu zawiera m.in.: dane dotyczące rynku i konkurencji, opis planowanej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan:

Obecnie obserwuje się znaczny rozwój branży cukierniczej. Przedsiębiorcy otwierają własne cukiernie nie tylko ze względu na opłacalność prowadzenia takiej działalności, ale również i przede wszystkim z powodu dużego zapotrzebowania na tego typu firmy. Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą świadczącą usługi cukiernicze, warto zadbać o napisanie dobrego biznesplanu.

Wsparcie profesjonalistów przy pisaniu biznesplanu pomoże w skompletowaniu odpowiednich dokumentów i  uzyskaniu dofinansowania. Napisany biznesplan i wnioski wystarczy tylko uzupełnić i zanieść do Urzędu Pracy.

Firma opisana w naszym przykładowym biznesplanie będzie prowadziła pracownię cukierniczej. W ofercie działalności znajdą się różnego rodzaju torty, ciasta, ciastka, jak również wszelkie wyroby cukierniczo-deserowe. Prawie wszystkie wypieki będą wytwarzane na specjalne zamówienie klientów. Oferta skierowana będzie zarówno do osób prywatnych, jak i firm, gdzie 60% odbiorców tej oferty stanowić będą restauracje, domy weselne oraz firmy związane z obsługą cateringową. Działalność będzie zajmowała się również sprzedażą detaliczną.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • czy posiada pan(i) rozeznanie lub ewentualne kontakty np. wstępne zamówienia z przyszłymi dostawcami,
  • czy zamierza pan(i) reklamować swoją działalność, a jeśli tak, to w jakiej formie,
  • czy w pana(i) rejonie działania istnieją firmy lub osoby zajmujące się taką samą działalnością,
 2. Załącznik nr 1:
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 3. Załącznik nr 2:
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: