Gotowy, przykładowy biznesplan: CUKIERNI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
CUKIERNI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 10.71.Z - Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek,
10.72.Z - Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek,
47.24.Z - Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Cukiernie zdobywają na popularności. Społeczeństwo woli zaufać doświadczonemu cukiernikowi w pieczeniu np. ciast okolicznościowych. Wiedzą, że doświadczeni specjaliści ich nie zawiodą i będą zadowoleni z usługi. Jeżeli, jesteś fachowym cukiernikiem i umiesz robić wyroby cukiernicze, stoisz pewnie przed szansą realizacji swojej firmy. Aby sfinalizować swoje kroki, warto posiadać biznesplan napisany z pomocą profesjonalistów. Przykładowy biznesplan ułatwi uzyskanie dotacji na realizację naszej działalności gospodarczej. Wzór biznesplanu zawiera m.in.: dane dotyczące rynku i konkurencji, opis planowanej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan:

Obecnie obserwuje się znaczny rozwój branży cukierniczej. Przedsiębiorcy otwierają własne cukiernie nie tylko ze względu na opłacalność prowadzenia takiej działalności, ale również i przede wszystkim z powodu dużego zapotrzebowania na tego typu firmy. Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą świadczącą usługi cukiernicze, warto zadbać o napisanie dobrego biznesplanu.

Wsparcie profesjonalistów przy pisaniu biznesplanu pomoże w skompletowaniu odpowiednich dokumentów i  uzyskaniu dofinansowania. Napisany biznesplan i wnioski wystarczy tylko uzupełnić i zanieść do Urzędu Pracy.

Firma opisana w naszym przykładowym biznesplanie będzie prowadziła pracownię cukierniczej. W ofercie działalności znajdą się różnego rodzaju torty, ciasta, ciastka, jak również wszelkie wyroby cukierniczo-deserowe. Prawie wszystkie wypieki będą wytwarzane na specjalne zamówienie klientów. Oferta skierowana będzie zarówno do osób prywatnych, jak i firm, gdzie 60% odbiorców tej oferty stanowić będą restauracje, domy weselne oraz firmy związane z obsługą cateringową. Działalność będzie zajmowała się również sprzedażą detaliczną.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • dane dotyczące bezrobotnego,
  • wniosek o przyznanie dofinansowania,
  • opis planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące rynku i konkurencji,
  • czy posiada pan(i) rozeznanie lub ewentualne kontakty np. wstępne zamówienia z przyszłymi dostawcami,
  • czy zamierza pan(i) reklamować swoją działalność, a jeśli tak, to w jakiej formie,
  • czy w pana(i) rejonie działania istnieją firmy lub osoby zajmujące się taką samą działalnością,
 2. Załącznik nr 1:
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 3. Załącznik nr 2:
  • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tychach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: