Gotowy, przykładowy biznesplan: PRACOWNIA CUKIERNICZA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRACOWNIA CUKIERNICZA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 10.71.Z - Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Pracownie cukiernicze w Polsce zdobywają duży rozgłos. Na oficjalnych wydarzeniach coraz częściej pojawiają się tzw. “Candy Bary”, czyli “Słodkie Stoły” z artystycznie zdobionymi słodyczami. Zwiększa się również ilość indywidualnych zamówień na słodkości.


Konkurencja branżowa nie jest przeszkodą w rozwijaniu firm, ani powstawaniu kolejnych biznesów działających na tym samym rynku. Jeśli chcesz otworzyć własną pracownię cukierniczą, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie działalności.

Co zawiera biznesplan

Jeżeli cenisz swój czas, możesz sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie. W dokumentacji przygotowanej w ramach pakietu znajdziesz m.in. profesjonalną charakterystykę planowanej działalności gospodarczej, analizę finansową i szczegółową specyfikację wydatków.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się prowadzeniem pracowni cukierniczej. Oferta zawierać będzie przede wszystkim różnego rodzaju ciasta, torty, ciastka, a także pozostałe cukierniczo-deserowy wyroby. Do produkcji wszystkim wyrobów będą wykorzystywane wyłącznie produkty wysokiej jakości oraz profesjonalne metody wykonywania cukierniczych arcydzieł. Uzupełnieniem oferty będzie również detaliczna sprzedaż danych wyrobów.

Wypieki będą wytwarzane w głównej mierze na indywidualne zamówienia zarówno prywatnych osób, jak i firm, do których skierowana będzie oferta działalności. Usługi będą świadczone w pracowni cukierniczej otwartej od 07.00 do 16.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/sprzedawane/oferowane/rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • planowane przychody,
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów,
  • planowane koszty,
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach projektu “wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Biznesplan: Pizzeria
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Pizzeria

Biznesplan: Food truck
Cena: 49,00 zł

Biznesplan: Food truck

Przydatne linki: