6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: HANDEL ANTYKAMI / RENOWACJA ANTYKÓW / RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
HANDEL ANTYKAMI / RENOWACJA ANTYKÓW / RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 95.24.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

W dobie kultury masowej wiele osób pragnie być w posiadaniu czegoś wyjątkowego. W modzie jest organizowanie w miastach targów staroci, z których korzysta wiele amatorów antyków. Jeżeli Twoją pasją są antyki i zabytkowe meble oraz potrafisz je restaurować - nasz biznesplan pomoże Ci w założeniu sklepu z antykami oraz rękodziełem, który oferuje także usługi renowacji.


Od jakiegoś czasu rynek antyków i dzieł sztuki znacznie poszedł w górę. Kolekcjonerzy często odwiedzają placówki, które oferują nie tylko samą sprzedaż przedmiotów, ale zajmują się również przywracaniem ich do świetności. Jeżeli dysponujesz odpowiednimi umiejętnościami, możesz śmiało zaoferować rynkowi swoje usługi.

Biznesplan działalności związanej ze sprzedażą rękodzieła, mebli i antyków oraz ich renowacją pozwoli Ci samodzielnie przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera nasz biznesplan

Zastanawiasz się jak opracować dobry i skuteczny plan działania? Nie musisz tego robić. Z gotowym biznesplanem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne, oszczędzając jednocześnie dużo czasu. Wystarczy pobrać udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Wniosek pomoże Ci skompletować dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie planowanego przez Ciebie biznesu.

Twoja firma będzie zajmowała się restaurowaniem oraz odnawianiem starych drewnianych mebli, a także produkcją mebli o niepowtarzalnym i indywidualnym charakterze.

Zadaniem działalności będzie również wykonywanie prac związanych z drobnymi rękodziełami artystycznymi. W ofercie znajdzie się produkcja wyrobów koronkowych, w tym serwety, bieżniki, obrusy, ozdoby szydełkowe takiej jak gwiazdki, aniołki, motylki, kwiaty, kurczaki wielkanocne, pisanie ikon, a także produkcja torebek, poduszek z gryki oraz toreb.

Usługi będą świadczone zarówno w lokalu działalności, jak i zdalnie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
 • opis przedsięwzięcia,
 • rodzaj usług,
 • docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców,
 • forma sprzedaży,
 • zasięg,
 • konkurencja,
 • główne założenia,
 • sezonowość,
 • cel pożyczki,
 • analiza SWOT,
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów,
 • planowane koszty (miesięczne),
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach programu „wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kazimierzy Wielkiej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: