6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Instalacje światłowodowe

Gotowy biznesplan:
Instalacje światłowodowe

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (4 STRONY), BIZNESPLAN (6 stron, ok. 1600 wyrazów)
PKD główne: 43.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie firmy zajmującej się instalacją i kompleksową obsługą instalacji światłowodowych to ten wniosek oraz biznesplan pomogą Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy dokumenty  do Urzędu Pracy w Poznaniu.

Co zawiera biznesplan:

INSTALACJE ŚWIATŁOWODOWE

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ INSTALACJĄ I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ INSTALACJI ŚWIATŁOWODOWYCH, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.Wniosek oraz biznesplan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z wykonywaniem instalacji przewodami koncentrycznymi oraz światłowodowymi. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Poznaniu.Dokumentacja dotyczy firmy wykonującej instalacje przewodami koncentrycznymi oraz światłowodowymi w mieszkaniach, instalacje na klatkach schodowych i doprowadzanie sygnału do budynków, instalacja na klatce schodowej w budynku, modernizacje istniejących już instalacji, spawanie światłowodów, naprawą usterek, wykonywaniem pomiarów światłowodu. Działalność jest prowadzona na terenie miasta Poznań oraz okolic. Usługi będą świadczone w terminach i godzinach dopasowanych do potrzeb klienta. Oferowane usługi firmy będą świadczone z dojazdem do klienta.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- wniosek (4 strony)- biznesplan (6 stron, ok. 1600 wyrazów)Dokumenty zawierają m.in.:1. WNIOSEK- dane wnioskodawcy- dane dotyczące planowanej działalności gospodarczej- kalkulacja całkowitych kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania- szczegółowa specyfikacja wydatków w ramach wnioskowanych środków2. BIZNESPLAN- dane dotyczące lokalizacji- rodzaj przedsięwzięcia:- rodzaj oferty- określenie klienta docelowego- określenie dostawców docelowych- charakterystyka wnioskodawcy w zakresie przygotowania do prowadzenia wybranego rodzaju działalności gospodarczej:- organizacja planowanej działalności gospodarczej- majątek własny właściciela- narzędzia marketingu- promocja- dystrybucja- analiza finansowa- kalkulacja przychodów- kalkulacja kosztówWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.