Gotowy, przykładowy biznesplan: WARSZTAT SAMOCHODOWY / DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARSZTAT SAMOCHODOWY / DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Diagnostyka komputerowa pozwala na ocenę kondycji, w jakiej znajduje się badany samochód oraz pozwala wykryć wady konieczne do usunięcia. Ze względu na to, że na polskich drogach w dużej mierze kursują samochody używane, właściciele aut coraz częściej decydują się na skorzystanie z usług warsztatów, które za pomocą nowoczesnej technologii weryfikują sprawność pojazdu.


Zamierzasz otworzyć własny biznes? Jeśli tak, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednią dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie prowadzenia własnego warsztatu samochodowego.

Co zawiera biznesplan

W ramach przykładowego biznesplanu otrzymujesz szczegółowo przygotowany zestaw dokumentów, w których składzie znajdziesz m.in. uzasadnienie wyboru branży, plan działań marketingowych oraz profesjonalną analizę SWOT.

Firma, która jest opisana w gotowym wzorze biznesplanu będzie zajmowała się naprawą pojazdów oraz diagnostyką komputerową. W ofercie warsztatu znajdą się przede wszystkim usługi diagnostyczne, w tym kodowanie wtryskiwaczy i kluczyków, obsługa filtrów DPF/FAP, diagnostyka wszystkich systemów elektronicznych, adaptacje przepustnic oraz obsługa bieżących parametrów i usuwanie błędów.

Poza tym firma będzie się zajmowała podstawową naprawą serwisową związaną z naprawą wydechów, wymianą zarówno rozrządu, klocków hamulcowych, jak również filtrów i olejów oraz amortyzatorów.

Wszystkie usługi będą wykonywane w garażu o powierzchni 25m2. Warsztat będzie wyposażony nie tylko w stanowisko znajdujące się przy kanale i przeznaczone do naprawy pojazdów, ale również do diagnostyki samochodowej.

Na naprawę pojazdu klienci będą mogli oczekiwać w pomieszczeniu znajdującym się w rogu prowadzonego przez Ciebie warsztatu. Świadczenie usług będzie możliwe w godzinach:

 • poniedziałek-piątek od 7.00 do 17.00,
 • sobota od 9.00 do 13.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży,
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Będzinie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: