Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZĄTANIE OGRODÓW I DOMÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZĄTANIE OGRODÓW I DOMÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych,
81.29.Z - Pozostałe sprzątanie,
81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni,
96.09.Z - Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Właściciele dużych przedsiębiorstw, aktorzy czy inne osoby dysponujące dużym majątkiem, w poszukiwaniu spokoju od miejskiego gwaru chętnie budują swoje wille pod wielkimi miastami. Takie osoby nie mają czasu na sprzątanie ich domów i ogrodów, które często mają ogromne powierzchnie. Wolą zatrudnić w tym celu rzetelną firmę, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem ich mienia, nierzadko nawiązując stałą współpracę.


Jeśli zamierzasz prowadzić działalność polegającą na sprzątaniu domów i ogrodów, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który możesz znaleźć na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie na rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz przygotowany zestaw dokumentów, w których skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, plan działań organizacyjnych oraz analiza SWOT.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się kompleksowym sprzątaniem domów i terenów zielonych, a także opieką nad terenami okalającymi posesje tj. czyszczeniem kostki brukowej, elewacji, rynien oraz pozostałymi pracami porządkowymi.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • analiza konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
 • współpraca z dostawcami i innymi firmami,
 • lokalizacja,
 • załącznik nr 1 - plan działań organizacyjnych,
 • załącznik nr 2 - analiza SWOT,
 • załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków wraz z uzasadnieniem,
 • załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • załącznik nr 5 - formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: