6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZĄTANIE OGRODÓW I DOMÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZĄTANIE OGRODÓW I DOMÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
PKD główne: 81.21.Z, 81.29.Z, 81.30.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Właściciele dużych przedsiębiorstw, aktorzy czy inne osoby dysponujące dużym majątkiem, w poszukiwaniu spokoju od miejskiego gwaru chętnie budują swoje wille pod wielkimi miastami. Takie osoby nie mają czasu na sprzątanie ich domów i ogrodów, które często mają ogromne powierzchnie. Wolą zatrudnić w tym celu rzetelną firmę, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem ich mienia, nierzadko nawiązując stałą współpracę.


Jeśli zamierzasz prowadzić działalność polegającą na sprzątaniu domów i ogrodów, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który możesz znaleźć na naszej stronie. Będzie dla Ciebie pomocą w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej o dofinansowanie na rozpoczęcie prowadzenia własnego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz przygotowany zestaw dokumentów, w których skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, plan działań organizacyjnych oraz analiza SWOT.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się kompleksowym sprzątaniem domów i terenów zielonych, a także opieką nad terenami okalającymi posesje tj. czyszczeniem kostki brukowej, elewacji, rynien oraz pozostałymi pracami porządkowymi.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • analiza konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
 • współpraca z dostawcami i innymi firmami,
 • lokalizacja,
 • załącznik nr 1 - plan działań organizacyjnych,
 • załącznik nr 2 - analiza SWOT,
 • załącznik nr 3 - kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków wraz z uzasadnieniem,
 • załącznik nr 4 - szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • załącznik nr 5 - formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: