Gotowy, przykładowy biznesplan: PUNKT KSERO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PUNKT KSERO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 18.12.Z - Pozostałe drukowanie,
47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach,
47.91.Z - ,
82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Bardzo dużo osób posiada zwierzę domowe. Co więcej, nasi pupile stali się nieodłącznymi członkami rodziny. Powstają różne usługi skierowane specjalnie dla zwierząt domowych szczególnie psów i kotów. Bardzo chętnie z nich korzystamy bo szczęście zwierząt jest bardzo ważne. Jedną z usług jaką zdobywa na popularności jest fryzjer dla psów. Korzystamy z usług psiego fryzjera nie tylko ze względów estetycznych ale też racjonalnych, jak na przykład skrócenie sierści psa w największe upały. Psi fryzjerzy tzw. groomerzy stali się bardzo rozchwytywaną usługą.


Jeżeli zajmujesz się usługami fryzjerstwa dla psów, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadanie napisanego biznesplanu znacznie ułatwi całą aplikację w Urzędzie Pracy. Jeżeli nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, powinieneś skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Udostępniony przez nas gotowy biznesplan spełnia wymogi dotyczące uzyskania dotacji z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz rzetelnie sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz m.in.: analizę SWOT, sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą i 4 załączniki. Przygotowane dokumenty wystarczy uzupełnić swoimi danymi i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się w kompleksowych usługach kosmetycznych dla zwierząt domowych - przede wszystkim psów. Główną usługą będzie strzyżenie psów w konkurencyjnej cenie i zgodnie z oczekiwaniami.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Onformacja o wnioskodawcy
 • Opis projektowanego przedsięwzięcia
 • Cel i opis działalności gospodarczej
 • Motywy do rozpoczęcia działalności
 • Opis działalności głównej i pobocznej.
 • Uzasadnienie wyboru planowanej działalności gospodarczej i szanse jej powodzenia
 • Charakterystyka konkurencji
 • Należy opisać branżę związaną z rodzajem planowanej działalności - podać konkretne dane liczbowe oraz ich źródła.
 • Opis klienta planowanego przedsięwzięcia:
 • Sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą:
 • Działania organizacyjne, reklamowe, promocyjne - załącznik nr 1
 • Analiza SWOT - załącznik nr 2
 • Kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie- załącznik nr 3
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczanych na zakup towarów i usług, w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, koszty adaptacji lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanych
 • Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: