6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PUNKT KSERO

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PUNKT KSERO

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
PKD główne: 18.12.Z, 47.19.Z, 47.91.Z, 82.19.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Bardzo dużo osób posiada zwierzę domowe. Co więcej, nasi pupile stali się nieodłącznymi członkami rodziny. Powstają różne usługi skierowane specjalnie dla zwierząt domowych szczególnie psów i kotów. Bardzo chętnie z nich korzystamy bo szczęście zwierząt jest bardzo ważne. Jedną z usług jaką zdobywa na popularności jest fryzjer dla psów. Korzystamy z usług psiego fryzjera nie tylko ze względów estetycznych ale też racjonalnych, jak na przykład skrócenie sierści psa w największe upały. Psi fryzjerzy tzw. groomerzy stali się bardzo rozchwytywaną usługą.


Jeżeli zajmujesz się usługami fryzjerstwa dla psów, możesz postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadanie napisanego biznesplanu znacznie ułatwi całą aplikację w Urzędzie Pracy. Jeżeli nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, powinieneś skorzystać z fachowej pomocy specjalistów. Udostępniony przez nas gotowy biznesplan spełnia wymogi dotyczące uzyskania dotacji z Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz rzetelnie sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz m.in.: analizę SWOT, sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą i 4 załączniki. Przygotowane dokumenty wystarczy uzupełnić swoimi danymi i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się w kompleksowych usługach kosmetycznych dla zwierząt domowych - przede wszystkim psów. Główną usługą będzie strzyżenie psów w konkurencyjnej cenie i zgodnie z oczekiwaniami.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Onformacja o wnioskodawcy
 • Opis projektowanego przedsięwzięcia
 • Cel i opis działalności gospodarczej
 • Motywy do rozpoczęcia działalności
 • Opis działalności głównej i pobocznej.
 • Uzasadnienie wyboru planowanej działalności gospodarczej i szanse jej powodzenia
 • Charakterystyka konkurencji
 • Należy opisać branżę związaną z rodzajem planowanej działalności - podać konkretne dane liczbowe oraz ich źródła.
 • Opis klienta planowanego przedsięwzięcia:
 • Sposób zarządzania planowaną działalnością gospodarczą:
 • Działania organizacyjne, reklamowe, promocyjne - załącznik nr 1
 • Analiza SWOT - załącznik nr 2
 • Kalkulacja planowanych miesięcznych wpływów i wydatków oraz uzasadnienie- załącznik nr 3
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania, przeznaczanych na zakup towarów i usług, w szczególności na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, materiałów, towarów, usług i materiałów reklamowych, koszty adaptacji lokalu, pokrycie kosztów pomocy prawnej, konsultacji i doradztwa związanych
 • Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: