6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 46.18.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Spora część społeczeństwa korzysta z zakładów bukmacherskich. Nie jesteśmy nawet świadomi, że popularny w całej Polsce “toto-lotek” jest jednym z przykładów zakładów bukmacherskich. Dużo osób regularnie korzysta z tej usługi, a niektórzy z nich mają nawet swoje stałe numery, którzy wykorzystują w tej grze. Wizja wygrania kilkunastu milionów złotych zawsze motywuje Polaków do wzięcia udziału w grze.


Jeżeli chciałbyś założyć swój własny zakład bukmacherski, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadanie biznesplanu może znacznie ułatwić proces aplikacji o dotacje. Jeżeli nie wiesz jak napisać biznesplan swojej firmy, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Wykorzystując nasz udostępniony wzór biznesplanu, posiadasz gwarancję, że jest on napisany w sposób fachowy i spełnia wymogi Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

Przygotowany zestaw dokumentów zawiera m.in.: informacje o głównych konkurentach na rynku, analizę finansową i analizę SWOT. Posiadanie profesjonalnie skompletowanych dokumentów ułatwi twoją drogę do rozpoczęcia działalności. Uzupełnione dokumenty i wnioski będziesz musiał tylko zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie działalnością gospodarczą która będzie prowadzona we współpracy z firmą Totolotek S.A. Firma będzie obsługiwała klientów i miała stały kontakt z firmą totolotek. Firma będzie oferowała gamę produktów swojego partnera jak zakłady bukmacherskie i totalizatory piłkarskie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dodatkowe informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia; ocena rynku i konkurencji
 • uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej
 • zakres przeprowadzonego badania rynku
 • główni konkurenci na rynku
 • czy istnieje możliwość przewagi pani (a) nad konkurencją?
 • analiza finansowa
 • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności
 • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy
 • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku
 • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami,
 • instytucjami finansowymi i budżetem państwa
 • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: