Gotowy, przykładowy biznesplan: ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 46.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Spora część społeczeństwa korzysta z zakładów bukmacherskich. Nie jesteśmy nawet świadomi, że popularny w całej Polsce “toto-lotek” jest jednym z przykładów zakładów bukmacherskich. Dużo osób regularnie korzysta z tej usługi, a niektórzy z nich mają nawet swoje stałe numery, którzy wykorzystują w tej grze. Wizja wygrania kilkunastu milionów złotych zawsze motywuje Polaków do wzięcia udziału w grze.


Jeżeli chciałbyś założyć swój własny zakład bukmacherski, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadanie biznesplanu może znacznie ułatwić proces aplikacji o dotacje. Jeżeli nie wiesz jak napisać biznesplan swojej firmy, możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Wykorzystując nasz udostępniony wzór biznesplanu, posiadasz gwarancję, że jest on napisany w sposób fachowy i spełnia wymogi Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan

Przygotowany zestaw dokumentów zawiera m.in.: informacje o głównych konkurentach na rynku, analizę finansową i analizę SWOT. Posiadanie profesjonalnie skompletowanych dokumentów ułatwi twoją drogę do rozpoczęcia działalności. Uzupełnione dokumenty i wnioski będziesz musiał tylko zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie działalnością gospodarczą która będzie prowadzona we współpracy z firmą Totolotek S.A. Firma będzie obsługiwała klientów i miała stały kontakt z firmą totolotek. Firma będzie oferowała gamę produktów swojego partnera jak zakłady bukmacherskie i totalizatory piłkarskie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dodatkowe informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia; ocena rynku i konkurencji
 • uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej
 • zakres przeprowadzonego badania rynku
 • główni konkurenci na rynku
 • czy istnieje możliwość przewagi pani (a) nad konkurencją?
 • analiza finansowa
 • specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności
 • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy
 • planowane przychody i koszty w skali miesiąca i roku
 • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami,
 • instytucjami finansowymi i budżetem państwa
 • informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: