Gotowy, przykładowy biznesplan: KWIACIARNIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
KWIACIARNIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.76.Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Najlepszym prezentem okolicznościowym były zawsze kwiaty. Nie ma lepszego prezentu na imieniny, dzień mamy czy dzień babci niż bukiet ładnych kwiatów. Dlatego kwiaciarnie ciągle zyskują na popularności. Co więcej wraz z wzrostem komercyjnych świąt, jak na przykład walentynki, zapotrzebowanie na kwiaty wzrasta. Kwiaty są zawsze najbezpieczniejszym opcją prezentu.


Jeżeli chcesz założyć własną firmę, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Napisanie biznesplanu zwiększy twoje szanse na uzyskanie dofinansowania. Jeżeli brakuje Ci doświadczenia, możesz skorzystać z pomocy fachowców. Warto zainwestować w gotowy biznesplan, który spełnia standardy wymagane przy aplikacji o dofinansowanie.

Co zawiera biznesplan:

Pakiet dokumentów zawiera wszystkie potrzebne załączniki i wnioski potrzebne do Urzędu Pracy. W udostępnionym pakiecie znajdziesz m.in.: plan marketingowy, charakterystyka rynku, dystrybucja i promocja i plan marketingowy. Kompletowanie dokumentów nigdy nie było takie proste. Dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Głównym założeniem działalności opisanej w biznesplanie to prowadzenie kwiaciarni. Produkty będą skierowane głównie do klientów indywidualnych. Usługi to wykonywanie bukietów oraz wiązanek, dodatkowo będa oferowane figurki, kartki okolicznościowe, świeczki, gadżety prezentowe, kwiaty doniczkowe, kwiaty sztuczne, stroiki, znicze, nawozy itp.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

Wniosek
 • dane wnioskodawcy
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
Biznesplan
 • dane wnioskodawcy
 • dane przedsiębiorstwa
 • życiorys zawodowy wnioskodawcy
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • plan marketingowy
 • opis produktu / usługi.
 • charakterystyka rynku
 • konkurencja na rynku
 • dystrybucja i promocja
 • analiza swot oraz wnioski
Załącznik nr 1
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Rybniku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: