6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> SKLEP ZIELARSKI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP ZIELARSKI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (19 stron; 6100 wyrazów)
PKD główne: 47.29.Z, 47.74.Z, 47.75.Z, 47.91.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Oferujemy wniosek na otwarcie sklepu zielarskiego. Te dokumenty pomogą Ci w stworzeniu własnego wniosku aplikacyjnego o środki na rozpoczęcie własnej działalności. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Zabrzu.

Informacje na temat biznesplanu:

SKLEP ZIELARSKI

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan SKLEP ZIELARSKI, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK (19 stron; 6100 wyrazów)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    INFORMACJE O WNIOSKODAWCYOPIS PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIASymbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności (PKD)Opis planowanej działalności gospodarczejStan przygotowania lokalu do prowadzenia działalnościCzy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencjiDziałania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczejInformacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnościąInformacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalnościDANE DOTYCZĄCE RYNKU I KONKURENCJICharakterystyka potencjalnych klientówZapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczejOpis konkurencjiPlan działań marketingowychAnaliza SWOTDANE DOTYCZĄCE PRZYZNANIA ŚRODKÓW I ICH WYKORZYSTANIASPECYFIKACJA WYDATKÓWPRZEWIDYWANE KOSZTY I DOCHODY WYNIKAJĄCE Z TYTUŁU PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJZ SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA I HARMONOGRAM WYDATKÓW W RAMACH WNIOSKOWANYCH ŚRODKÓW FINANSOWANYCH (DOFINANSOWANIA) Z PUP w ramach dofinansowaniaWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

    Zobacz także inne biznesplany: