Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP ZIELARSKI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP ZIELARSKI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29,00 zł
PKD główne: 47.29.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.74.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.75.Z - Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
47.91.Z -
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Od wieków leczenie ziołami przynosiło dobre efekty, dzięki czemu nie było potrzebne częste korzystanie z tradycyjnych leków. Obecnie można zaobserwować powrót do starych sposobów leczenia, w związku z czym ludzie szukają miejsc, w których można zakupić zioła dobrej jakości i po przystępnej cenie. Zielarze otwierają coraz więcej własnych sklepów, które cieszą się dużym zainteresowaniem, jednak nie stanowi to przeszkody dla nowych biznesów, które zajmują równie szczęśliwe miejsce na rynku zielarskim.


Jeżeli chcesz prowadzić własny sklep zielarski, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który jest dostępny na naszej stronie. Pomoże Ci on w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, plan działań organizacyjnych oraz kalkulacja kosztów.

Sklep opisany w przykładowym biznesplanie będzie zajmował się sprzedażą detaliczną ziół oraz preparatów ziołowych. Będzie można nabyć takie rzeczy jak: napary, syropy, herbaty i wiele innych.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • analiza konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • sposób zarządzania przedsiębiorstwem,
 • współpraca z dostawcami i innymi firmami,
 • lokalizacja,
 • plan działań marketingowych
 • kalkulacja kosztów,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Zabrzu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: