Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNY SALON KOSMETYCZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNY SALON KOSMETYCZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszych czasach bardzo dbamy o swój wygląd, szczególnie kobiety zwracają uwagę na swoje włosy, dłonie i paznokcie. Większość z nich jest również aktywna zawodowo, prowadzą domy i są kobietami biznesu. W ich tempie życia posiadają bardzo mało czasu na siebie. Decydują się one często na usługi mobilnego salonu kosmetycznego. Wiedzą one, że zaoszczędzą czas na dojeździe, a usługa będzie wykonana fachowo i profesjonalnie.


Jeżeli zajmujesz się usługami kosmetycznymi takimi jak np. przedłużanie paznokci, rekonstrukcja, zabiegi na twarz, możesz starać się o dofinansowanie na start swojej własnej działalności gospodarczej. Udostępniony gotowy wzór biznesplanu ułatwi twoją aplikację o dofinansowanie. Biznesplan spełnia wszystkie warunki potrzebne do uzyskania dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera dokumenty takie jak między innymi: streszczenie projektu przedsięwzięcia, plan techniczny i analizę marketingową. Skorzystanie z naszych gotowych biznesplanów ułatwi twoją aplikację o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Pozwoli Ci to na ominięcie kłopotów i zaoszczędzenie czasu. Zebranie dokumentów jest łatwiejsza, a ty będziesz musiał tylko je uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi kosmetyczne w formie mobilnego studia. Oferta firmy obejmować będzie zarówno podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, jak i stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, rekonstrukcję, pedicure, zabieg parafinowy, a także manicure klasyczny oraz hybrydowy. Wszystkie usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanej działalności,
  • przewidywana analiza finansowa przychodów i kosztów działalności - należy wypełnić poniższe zestawienie kosztów i przychodów,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 2. Biznesplan:
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
  • analiza finansowo-ekonomiczna,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Złotoryi. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: