6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> MOBILNY SALON KOSMETYCZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNY SALON KOSMETYCZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (16 strony, ok  4 700 wyrazów), BIZNESPLAN (24 strony, ok  4 000 wyrazów)
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Informacje na temat biznesplanu:

W dzisiejszych czasach bardzo dbamy o swój wygląd, szczególnie kobiety zwracają uwagę na swoje włosy, dłonie i paznokcie. Większość z nich jest również aktywna zawodowo, prowadzą domy i są kobietami biznesu. W ich tempie życia posiadają bardzo mało czasu na siebie. Decydują się one często na usługi mobilnego salonu kosmetycznego. Wiedzą one, że zaoszczędzą czas na dojeździe, a usługa będzie wykonana fachowo i profesjonalnie.


Jeżeli zajmujesz się usługami kosmetycznymi takimi jak np. przedłużanie paznokci, rekonstrukcja, zabiegi na twarz, możesz starać się o dofinansowanie na start swojej własnej działalności gospodarczej. Udostępniony gotowy wzór biznesplanu ułatwi twoją aplikację o dofinansowanie. Biznesplan spełnia wszystkie warunki potrzebne do uzyskania dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera dokumenty takie jak między innymi: streszczenie projektu przedsięwzięcia, plan techniczny i analizę marketingową. Skorzystanie z naszych gotowych biznesplanów ułatwi twoją aplikację o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Pozwoli Ci to na ominięcie kłopotów i zaoszczędzenie czasu. Zebranie dokumentów jest łatwiejsza, a ty będziesz musiał tylko je uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi kosmetyczne w formie mobilnego studia. Oferta firmy obejmować będzie zarówno podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, jak i stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, rekonstrukcję, pedicure, zabieg parafinowy, a także manicure klasyczny oraz hybrydowy. Wszystkie usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  1. Wniosek:
    • dane wnioskodawcy,
    • opis planowanej działalności,
    • przewidywana analiza finansowa przychodów i kosztów działalności - należy wypełnić poniższe zestawienie kosztów i przychodów,
    • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
  2. Biznesplan:
    • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
    • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
    • plan strategiczny projektu,
    • plan techniczny,
    • analiza marketingowa,
    • plan organizacyjny,
    • analiza finansowo-ekonomiczna,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Złotoryi. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: