Gotowy, przykładowy biznesplan: MOBILNY SALON KOSMETYCZNY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MOBILNY SALON KOSMETYCZNY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dzisiejszych czasach bardzo dbamy o swój wygląd, szczególnie kobiety zwracają uwagę na swoje włosy, dłonie i paznokcie. Większość z nich jest również aktywna zawodowo, prowadzą domy i są kobietami biznesu. W ich tempie życia posiadają bardzo mało czasu na siebie. Decydują się one często na usługi mobilnego salonu kosmetycznego. Wiedzą one, że zaoszczędzą czas na dojeździe, a usługa będzie wykonana fachowo i profesjonalnie.


Jeżeli zajmujesz się usługami kosmetycznymi takimi jak np. przedłużanie paznokci, rekonstrukcja, zabiegi na twarz, możesz starać się o dofinansowanie na start swojej własnej działalności gospodarczej. Udostępniony gotowy wzór biznesplanu ułatwi twoją aplikację o dofinansowanie. Biznesplan spełnia wszystkie warunki potrzebne do uzyskania dotacji.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera dokumenty takie jak między innymi: streszczenie projektu przedsięwzięcia, plan techniczny i analizę marketingową. Skorzystanie z naszych gotowych biznesplanów ułatwi twoją aplikację o dofinansowanie z Urzędu Pracy. Pozwoli Ci to na ominięcie kłopotów i zaoszczędzenie czasu. Zebranie dokumentów jest łatwiejsza, a ty będziesz musiał tylko je uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie świadczyła usługi kosmetyczne w formie mobilnego studia. Oferta firmy obejmować będzie zarówno podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, jak i stylizację paznokci, w tym przedłużanie, zdobienie, rekonstrukcję, pedicure, zabieg parafinowy, a także manicure klasyczny oraz hybrydowy. Wszystkie usługi będą świadczone bezpośrednio u klienta.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • dane wnioskodawcy,
  • opis planowanej działalności,
  • przewidywana analiza finansowa przychodów i kosztów działalności - należy wypełnić poniższe zestawienie kosztów i przychodów,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 2. Biznesplan:
  • streszczenie projektu przedsięwzięcia,
  • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa,
  • plan strategiczny projektu,
  • plan techniczny,
  • analiza marketingowa,
  • plan organizacyjny,
  • analiza finansowo-ekonomiczna,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Złotoryi. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: