Gotowy, przykładowy biznesplan: NAUKA PŁYWANIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
NAUKA PŁYWANIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 85.51.Z - Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych,
86.90.E - Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana,
93.29.Z - Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Nauka pływania stała się bardzo popularna w społeczeństwie. Rodzice dbają aby najmłodsi posiadali tą umiejętność, gdyż zdają sobie sprawę z jej przydatności. Pływanie jest nie tylko częścią naszego bezpieczeństwa nad wodą, ale jest jednym z wymagań do pracy np. stewardessy. Co więcej im wcześniej nauczymy się pływać, tym lepiej. Wraz z wiekiem robi się to trudniejsze.


Jeżeli jesteś dobrym instruktorem pływania, możesz pomyśleć o założeniu własnej firmy w tej branży. W celu uzyskania dofinansowania z Urzędy Pracy, warto posiadać przykładowy biznesplan. Biznesplan umożliwi nam łatwiejsze zdobycie odpowiednich funduszy. Jeśli wydaje się to dla Ciebie zbyt skomplikowane, możesz skorzystać z udostępnionego przez nas gotowego biznesplanu.

Co zawiera biznesplan:

Przygotowany przez specjalistów gotowy biznesplan zawiera m.in.: kalkulację i specyfikację kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, motywy podjęcia działalności gospodarczej i opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług.

Skompletowane dokumenty czyli biznesplan i wnioski wystarczy uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się prowadzeniem zajęć sportowych, w tym zarówno nauki pływania, jak i treningów personalnych, a także aqua aerobicu. W ofercie znajdzie się również układanie planów nie tylko treningowych, ale również żywieniowych. Wszystkie usługi będą świadczone na siłowni bądź basenie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Wniosek:
  • informacje o wnioskodawcy,
  • formy zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego otrzymanych środków na podjęcie działalności gospodarczej,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
  • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
  • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
  • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
  • analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać,
  • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
  • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności,
  • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
  • uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów: charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: