Gotowy, przykładowy biznesplan: PILOT WYCIECZEK / INSTRUKTOR NARCIARSTWA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PILOT WYCIECZEK / INSTRUKTOR NARCIARSTWA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 79.90.A - Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Polacy zdecydowanie lubią wycieczki z przewodnikiem. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie zarówno szczegółowej, jak i ciekawej wiedzy na temat danego regionu czy kraju. Pilot wycieczek zapewnia także bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom i dba o to, aby nikt się nie nudził podczas wyjazdu.


Jeżeli planujesz otworzyć własny biznes jako pilot wycieczek i instruktor narciarstwa, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, dostępnego na naszej stronie. Ułatwi Ci on przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania w Urzędzie Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach pakietu otrzymasz kompleksowo sporządzone dokumenty, w których skład wchodzą m.in. opis planowanego kierunku rozwoju firmy, analiza rynku konkurencji oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na pilotowaniu i oprowadzaniu wycieczek turystycznych nie tylko po terytorium województwa śląskiego, ale także po całej Polsce.

Świadczenie usług w roli opiekuna oraz instruktora narciarskiego w polskich (sezon zimowy) i zagranicznych (sezon letni) kurortach. Poza sezonem turystycznym świadczone będą usługi jako rezydent oraz instruktor narciarski w kurortach.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia,
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu/usługi/towaru,
 • planowany kierunek rozwoju firmy,
 • analiza rynku konkurencji,
 • opis działań marketingowych,
 • potencjalni dostawcy i odbiorcy,
 • sezonowość,
 • analiza SWOT,
 • analiza potencjalnych czynników ryzyka, które mogą przyczynić się do upadku firmy,
 • planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej - analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: