6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Nauka pływania / szkółka narciarska

Gotowy biznesplan:
Nauka pływania / szkółka narciarska

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (34 STRONY, 8000 WYRAZÓW)
PKD główne: 85.51.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Chciałbyś uczyć nauki pływania a w sezonie prowadzić szkółkę narciarską? Ten  wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Zawierciu.

Co zawiera biznesplan:

NAUKA PŁYWANIA / SZKOŁKA NARCIARSKA

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

BiznesplanNAUKA PŁYWANIA / SZKÓŁKA NARCIARSKA, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK (34 STRONY, 8000 WYRAZÓW)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    I. DANE DOTYCZĄCE WNIOSKODAWCYII. PROPONOWANA FORMA ZABEZPIECZENIABIZNES PLANI. OPIS PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIAII. INFORMACJE O PRZEDSIĘBIORCYIII. ANALIZA FINANSOWA PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIAIV. ANALIZA MARKETINGOWA PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIAANALIZA REKLAMY, PROMOCJIPROGRAM DZIAŁANIAANALIZA KONKURENCJIANALIZA MOCNYCH I SŁABYCH STRON PLANOWANEGO PRZEDSIĘWZIĘCIAKalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczejoraz źródła ich finansowaniaHARMONOGRAM WYDATKÓW I SZCZEGÓŁOWA SPECYFIKACJA WYDATKÓW DO PONIESIENIAW RAMACH DOFINANSOWANIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.