6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PREPARACJA SZKIELETÓW ZWIERZĘCYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PREPARACJA SZKIELETÓW ZWIERZĘCYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 32.99.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Trzeba przyznać, że preparowanie szkieletów zwierzęcych to dosyć nietypowy zawód, wymagający specjalistycznych umiejętności. Jednak jeżeli jesteś dobry w swoim fachu, możesz odnaleźć niszę na rynku.


Jeśli chcesz otworzyć firmę świadczącą usługi preparacji zwierzęcych szkieletów, to z pomocą gotowego biznesplanu jesteś w stanie samodzielnie przygotować dokumentację aplikacyjną o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz szczegółową dokumentację, w której skład wchodzą m.in. opis działań podjętych na rzecz planowanej działalności gospodarczej, uzasadnienie wyboru, a także wyszczególnienie kosztów przedsięwzięć niezbędnych do podjęcia planowanej działalności gospodarczej.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się preparacją czaszek oraz zwierzęcych szkieletów. Do rozpoczęcia działalności nie będzie Ci potrzebna licencja, koncesja, ani żadne pozwolenia oraz inna dokumentacja zezwalająca na prowadzenie tego typu firmy.

Jedynym dokumentem uprawniających wykonywanie zawodu będzie posiadanie zezwolenia weterynaryjnego dla prowadzonego przez Ciebie lokalu. Preparowane produkty będą wykorzystane zarówno jako pomoc naukowa dla studentów weterynarii oraz szkół, jak i trofea myśliwskie, a także elementy dekoracyjne wnętrz.

Działalność będzie prowadziła sprzedaż w głównej mierze przez sklep internetowy i portale ogłoszeniowe, ale również przez branżową prasę.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
 • działania podjęte na rzecz planowanej działalności gospodarczej,
 • pomysł na biznes,
 • opis produktu lub usługi,
 • uzasadnienie wyboru,
 • przewaga rynkowa produktu lub usługi,
 • sezonowość produktu/usługi,
 • znajomość branży,
 • znajomość konkurencji,
 • realność pomysłu,
 • kalkulacja kosztów oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków ze wskazaniem źródeł finansowania niezbędnych do podjęcia planowanej działalności gospodarczej,
 • wyszczególnienie kosztów (zakupów) oraz innych przedsięwzięć niezbędnych do podjęcia planowanej działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Nowym Sączu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: