Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZĄTANIE ANTYALERGICZNE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZĄTANIE ANTYALERGICZNE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 81.21.Z - Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Bardzo duży procent społeczeństwa posiada alergie. Procent ten zwiększa się z roku na rok. Jesteśmy uczuleni na kurz, roztocza, wszelkie pyłki traw czy jedzenie. Reakcje alergiczne związane z kurzem i roztoczami mogą być bardzo silne i prowadzić do wielu powikłań. W ramach profilaktyki zwraca się większa uwagę na sprzątanie antyalergiczne.


Jeżeli zajmujesz się sprzątaniem antyalergicznym, możesz postarać się o dofinansowanie na założenie swojej działalności gospodarczej. Posiadanie biznesplanu ułatwi nam staranie się o dofinansowanie na działalność gospodarczą. w celu uzyskania dofinansowania, możesz skorzystać z naszych udostępnionych wniosków, które spełniają wymagania Urzędu Pracy.

Co zawiera biznesplan:

Przykładowy biznesplan zawiera takie dokumenty jak m.in.: zasięg rynku, reklamę działalności, charakterystyka potencjalnych klientów i perspektywę rozwoju planowanej działalności. Skorzystanie z udostępnionego wniosku pomoże Ci w skompletowanie potrzebnych dokumentów do Urzędu Pracy. Pobrane dokumenty zwiększą twoją szansę na uzyskanie dofinansowania. Biznesplan i odpowiednie wnioski wystarczy, że uzupełnisz i zaniesiesz do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana we wzorze biznesplanu będzie zajmowała się sprzątaniem budynków i obiektów zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie znajdzie się przede wszystkim czyszczenie i odkurzanie podłóg, dywanów i wykładzin, usuwanie kurzu z mebli, parapetów, kaloryferów i mebli, mycie podłóg i okien. Czyszczenie luster, ale również armatury łazienkowej oraz pranie wykładzin, dywanów i mebli tapicerowanych. Uzupełnieniem oferty będzie zarówno prasowanie ubrań, jak również sprzątanie antyalergiczne. Usługi będą świadczone wyłącznie na zlecenie prywatnych osób.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacja o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • opis podejmowanej działalności,
 • opis lokalu,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • perspektywy rozwoju planowanej działalności,
 • stan przygotowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • zasięg rynku,
 • reklama działalności,
 • czy w rejonie działania wnioskodawcy istnieją firmy lub osoby zajmujące się taką samą działalnością,
 • analiza swot,
 • wnioski analizy swot,
 • załącznik nr 1 - kalkulacja wydatków, niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
 • załącznik nr 2 - specyfikacja i harmonogram zakupów w ramach wnioskowanej dotacji,
 • załącznik nr 3 - charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia,
 • oświadczenia, zaświadczenia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Piasecznie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: