Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA DRZWI I OKIEN

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA DRZWI I OKIEN

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 16.21.Z - Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wybór drzwi i okien jest jedną z podstawowych czynności przy remoncie. Zwracamy bardzo dużą uwagę na jakość drzwi i okien, przede wszystkim gdyż wiemy, że jest to zakup na lata i nie możemy na tym oszczędzać. Dlatego też szukamy jak najlepszych profesjonalistów przy wyborze drzwi i okien.


Jeżeli chciałbyś założyć swoją firmę, które będzie się zajmowała produkcją drzwi i okien, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. W otrzymaniu dofinansowania pomoże Ci gotowy wzór biznesplanu. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu tego typu rzeczy, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Ułatwisz sobie uzyskanie dofinansowania i rozpoczęcie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz rzetelnie sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz m.in.: analizę odbiorców oferowanych produktów i usług, analizę rynku dostawców i plan marketingowy. Skorzystanie z tych dokumentów ułatwi całą aplikację i zaoszczędzisz sobie czasu i kłopotów. Udostępnione dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się produkcją okien i drzwi drewnianych. Produkty będą się cechować wysoką jakością wykonania oraz naturalnymi materiałami. W dużej mierze będą wykonywane na zamówienie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Informacje o wnioskodawcy
 2. Opis planowanego przedsięwzięcia
 3. Analiza odbiorców oferowanych produktów i usług
 4. Analiza rynku dostawców - miejsca i źródła zaopatrzenia
 5. Analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać
 6. Działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności
 7. Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 8. Specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania podjęcia działalności gospodarczej
 9. Plan marketingowy
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
  • uzasadnienie przewidywanych efektów ekonomicznych
 10. Oświadczenia i załączniki

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Elblągu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: