6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA DRZWI I OKIEN

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA DRZWI I OKIEN

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 16.21.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wybór drzwi i okien jest jedną z podstawowych czynności przy remoncie. Zwracamy bardzo dużą uwagę na jakość drzwi i okien, przede wszystkim gdyż wiemy, że jest to zakup na lata i nie możemy na tym oszczędzać. Dlatego też szukamy jak najlepszych profesjonalistów przy wyborze drzwi i okien.


Jeżeli chciałbyś założyć swoją firmę, które będzie się zajmowała produkcją drzwi i okien, możesz postarać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. W otrzymaniu dofinansowania pomoże Ci gotowy wzór biznesplanu. Jeżeli brak Ci doświadczenia w pisaniu tego typu rzeczy, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Ułatwisz sobie uzyskanie dofinansowania i rozpoczęcie własnej działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz rzetelnie sporządzoną dokumentację, w której znajdziesz m.in.: analizę odbiorców oferowanych produktów i usług, analizę rynku dostawców i plan marketingowy. Skorzystanie z tych dokumentów ułatwi całą aplikację i zaoszczędzisz sobie czasu i kłopotów. Udostępnione dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się produkcją okien i drzwi drewnianych. Produkty będą się cechować wysoką jakością wykonania oraz naturalnymi materiałami. W dużej mierze będą wykonywane na zamówienie.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 1. Informacje o wnioskodawcy
 2. Opis planowanego przedsięwzięcia
 3. Analiza odbiorców oferowanych produktów i usług
 4. Analiza rynku dostawców - miejsca i źródła zaopatrzenia
 5. Analiza konkurencji - otoczenia, na którym firma zamierza działać
 6. Działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności
 7. Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 8. Specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania podjęcia działalności gospodarczej
 9. Plan marketingowy
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
  • uzasadnienie przewidywanych efektów ekonomicznych
 10. Oświadczenia i załączniki

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Elblągu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: