6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA I PROJEKTOWANIE MEBLI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA I PROJEKTOWANIE MEBLI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 31.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Polska znajduje się na wysokiej pozycji w rankingu światowym wartości i eksportu mebli, a sprzedaż detaliczna mebli produkowanych w naszym kraju stale wzrasta. Daje to wiele możliwości przedsiębiorcom decydującym się na prowadzenie działalności związanej z produkcją i projektowaniem mebli.


Jeżeli planujesz otwarcie firmy projektującej meble, posłuż się gotowym biznesplanem, który jest dostępny na naszej stronie. Jest on dużym ułatwieniem podczas sporządzania dokumentacji niezbędnej do otrzymania dofinansowania na prowadzenie wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan, który chcemy Ci zaoferować, zawiera kompleksowo sporządzoną dokumentację, która ułatwi Ci organizację pracy w firmie. Znajdziesz w nim m.in. charakterystykę rynku i konkurencji, profesjonalną analizę SWOT oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie produkcja designerskich mebli stalowo-drewnianych w takich stylach jak: modernizm, modern vintage oraz recycling factory art. steampunk.

Produkcja mebli będzie odbywała się przede wszystkim ręcznie z użyciem przeróżnych technik obróbki metali. Klienci będą mieli możliwość nabycia mebli zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak również poprzez biura projektowe i architektów. Będzie również możliwy osobisty odbiór wyprodukowanych mebli.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • charakterystyka rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: