Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZEDAŻ I PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZEDAŻ I PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 10.39.Z - Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw,
10.85.Z - Wytwarzanie gotowych posiłków i dań,
10.89.Z - Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wyroby garmażeryjne bardzo często są zamawiane na wyjątkowe okazje, takie jak święta czy imprezy firmowe, ale także na wszelkie spotkania z rodziną i znajomymi. Z oferty “garmażerek” korzystają także seniorzy oraz osoby pracujące, czyli grupy społeczne, które z różnych powodów mają ograniczoną możliwość gotowania.


Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą zajmującą się sprzedażą i produkcją wyrobów garmażeryjnych? Skorzystaj z gotowego biznesplanu, dostępnego na naszej stronie, który pomoże Ci sporządzić własną dokumentację aplikacyjną o środki na otwarcie wymarzonego biznesu.

Co zawiera biznesplan

W skład gotowego biznesplanu wchodzi kompleksowo sporządzona dokumentacja. Znajdziesz w niej m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, analiza konkurencji oraz specyfikacja kosztów poniesionych w ramach otwierania działalności.

Oferta firmy opisanej w przykładowym biznesplanie obejmować będzie produkcję oraz sprzedaż tradycyjnych polskich dań takich jak: pierogi, kotlety, naleśniki, krokiety oraz gołąbki.

Klienci będą mieli również możliwość zamówienia wyrobów według własnych potrzeb. Wszystkie produkty będą wykonywane wyłącznie z naturalnych składników, co znacznie wpłynie na wysoką jakość wyrobów.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług,
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsca i źródła zaopatrzenia - analiza rynku dostawców,
 • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
 • analiza konkurencji - otoczenia, w którym firma zamierza działać,
 • motywy podjęcia działalności gospodarczej,
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności,
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gdańsku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: