Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA NOŻY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA NOŻY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 25.71.Z - Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Ze względu na to, że wiele osób pragnie posiadać wyjątkowe i unikalne przedmioty, coraz większą popularność zyskują ozdobne noże wyrabiane ręcznie na zamówienie. Ci, którzy specjalizują się w rzemiośle, jakim jest wyrabianie noży, otwierają własne sklepy, w których można takie noże zakupić.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę zajmującą się produkcją noży, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Pomoże Ci w samodzielnym sporządzeniu dokumentacji niezbędnej do wnioskowania o dofinansowanie w Urzędzie Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. szczegółowa analiza SWOT, kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania oraz przewidywane efekty ekonomiczne.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie miała charakter wytwórczy. Będzie to produkcja noży i broni białej. Produkcja będzie odbywała się we własnym lokalu. Odbiorcami wyrobów będą głównie osoby fizyczne. Sprzedaż będzie odbywała się stacjonarnie oraz przez internet.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • wskazanie działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • analiza rynku (odbiorców, konkurencji, dostawców),
  • analiza SWOT,
  • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
  • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • specyfikacja wydatków w ramach wnioskowanych środków na podjęcie działalności gospodarczej,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali miesiąca i roku).

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Żywcu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: