Gotowy, przykładowy biznesplan: PRODUKCJA NOŻY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA NOŻY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 25.71.Z - Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Ze względu na to, że wiele osób pragnie posiadać wyjątkowe i unikalne przedmioty, coraz większą popularność zyskują ozdobne noże wyrabiane ręcznie na zamówienie. Ci, którzy specjalizują się w rzemiośle, jakim jest wyrabianie noży, otwierają własne sklepy, w których można takie noże zakupić.


Jeżeli zamierzasz otworzyć firmę zajmującą się produkcją noży, skorzystaj z gotowego wzoru biznesplanu, który znajdziesz na naszej stronie. Pomoże Ci w samodzielnym sporządzeniu dokumentacji niezbędnej do wnioskowania o dofinansowanie w Urzędzie Pracy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. szczegółowa analiza SWOT, kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania oraz przewidywane efekty ekonomiczne.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie miała charakter wytwórczy. Będzie to produkcja noży i broni białej. Produkcja będzie odbywała się we własnym lokalu. Odbiorcami wyrobów będą głównie osoby fizyczne. Sprzedaż będzie odbywała się stacjonarnie oraz przez internet.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • wskazanie działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • analiza rynku (odbiorców, konkurencji, dostawców),
  • analiza SWOT,
  • sposób promocji i reklamy - planowana metoda wejścia na rynek,
  • motywy podejmowania działalności gospodarczej,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
  • specyfikacja wydatków w ramach wnioskowanych środków na podjęcie działalności gospodarczej,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali miesiąca i roku).

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Żywcu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: