Gotowy, przykładowy biznesplan:  PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 10.85.Z - Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wyroby garmażeryjne to półprodukty przeznaczone do przygotowania lub bezpośrednio do spożycia. Osoby starsze i pracownicy firm, czyli osoby, które nie mają możliwości lub czasu, aby przygotowywać sobie zdrowe posiłki, chętnie korzystają z oferty sklepów z wyrobami garmażeryjnymi. Może to być doskonały pomysł na firmę dla tych, którzy specjalizują się w przygotowywaniu dań obiadowych.


Jeżeli planujesz założyć firmę zajmującą się produkcją wyrobów garmażeryjnych, gotowy biznesplan ułatwi Ci przygotowanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie.

Co zawiera biznesplan

Opisana w biznesplanie działalność będzie polegać na produkcji wyrobów garmażeryjnych. W ofercie firmy na początku znajdą się m.in.: krokiety, pierogi, naleśniki, gołąbki, kotlety. Oferowane produkty będą charakteryzowały się wysoką jakością wynikającą z używania do ich produkcji tylko naturalnych składników. Będą to tradycyjne dania kuchni polskiej.

Wszystkie wyroby produkowane będą bez konserwantów i dodatków funkcjonalnych. Firma będzie również wykonywać produkty na indywidualne zamówienie klienta. Potencjalni klienci to małe i średnie firmy z branży gastronomicznej. Będą to: restauracje, bary, stołówki, stołówki szkolne i przedszkolne, sieci detaliczne, hurtownie oraz firmy zajmujące się handlem daniami gotowymi.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/sprzedawane/ oferowane, rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach programu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: