Gotowy, przykładowy biznesplan:  PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 10.85.Z - Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wyroby garmażeryjne to półprodukty przeznaczone do przygotowania lub bezpośrednio do spożycia. Osoby starsze i pracownicy firm, czyli osoby, które nie mają możliwości lub czasu, aby przygotowywać sobie zdrowe posiłki, chętnie korzystają z oferty sklepów z wyrobami garmażeryjnymi. Może to być doskonały pomysł na firmę dla tych, którzy specjalizują się w przygotowywaniu dań obiadowych.


Jeżeli planujesz założyć firmę zajmującą się produkcją wyrobów garmażeryjnych, gotowy biznesplan ułatwi Ci przygotowanie dokumentów aplikacyjnych o dofinansowanie.

Co zawiera biznesplan

Opisana w biznesplanie działalność będzie polegać na produkcji wyrobów garmażeryjnych. W ofercie firmy na początku znajdą się m.in.: krokiety, pierogi, naleśniki, gołąbki, kotlety. Oferowane produkty będą charakteryzowały się wysoką jakością wynikającą z używania do ich produkcji tylko naturalnych składników. Będą to tradycyjne dania kuchni polskiej.

Wszystkie wyroby produkowane będą bez konserwantów i dodatków funkcjonalnych. Firma będzie również wykonywać produkty na indywidualne zamówienie klienta. Potencjalni klienci to małe i średnie firmy z branży gastronomicznej. Będą to: restauracje, bary, stołówki, stołówki szkolne i przedszkolne, sieci detaliczne, hurtownie oraz firmy zajmujące się handlem daniami gotowymi.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/sprzedawane/ oferowane, rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach programu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: