6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span>  Produkcja wyrobów garmażeryjnych

Gotowy biznesplan:
Produkcja wyrobów garmażeryjnych

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: program WSPARCIE W STARCIEZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (9 stron, ok   3200 wyrazów)
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (9 stron, ok   3200 wyrazów)
PKD główne: 10.85.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli chcesz produkować noże to ten wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Żywcu.

Co zawiera biznesplan:

PRODUKCJA WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH

 JEŻELI PLANUJESZ PRODUKOWAĆ WYROBY GARMAŻERYJNE, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć produkcję wyrobów garmażeryjnych. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do programu Wsparcie w starcie.Planowana działalność będzie polegać na produkcji wyrobów garmażeryjnych. W ofercie firmy na początku znajdą się m. in.: krokiety, pierogi, naleśniki, gołąbki, kotlety. Oferowane produkty będą charakteryzowały się wysoką jakością wynikającą z używania do ich produkcji tylko naturalnych składników. Będą to tradycyjne dania kuchni polskiej. Wszystkie wyroby produkowane będą bez konserwantów i dodatków funkcjonalnych. Firma będzie również wykonywać produkty na indywidualne zamówienie klienta. . Potencjalni klienci to małe i średnie firmy z branży gastronomicznej. Będą to: restauracje, bary, stołówki, stołówki szkolne i przedszkolne, sieci detaliczne, hurtownie oraz firmy zajmujące się handlem daniami gotowymi. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (9 stron, ok   3200 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
  • WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/ sprzedawane/ oferowane/rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki
  •   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.