Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTANT ODZIEŻY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTANT ODZIEŻY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 14.19.Z - Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży,
47.91.Z - ,
74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dobie internetu szukamy modowych inspiracji. Chcemy wyglądać modnie, ale i oryginalnie. Istnieje wiele stron z modowymi inspiracjami, które cieszą się popularnością. Tak samo portale społecznościowe rozszerzyły dostępność modowych inspiracji. Projektanci mogą udostępniać swoje projekty. Obecnie wiele osób przedkłada jakość i oryginalność nad cenę, dlatego projektanci mogą prężnie rozwijać swoje działalności. Przede wszystkim kobiety lubią kupować u projektantów, kiedy wybierają suknie na wielkie wyjścia. Mają wtedy pewność, że istnieje mała szansa, że ktoś będzie miał podobną np. sukienkę.


Jeżeli jesteś projektantem, możesz założyć swoją działalność gospodarczą i postarać się o uzyskanie potrzebnego dofinansowania na start swojej firmy. Napisanie biznesplanu może nam ułatwić całą aplikację o dofinansowanie. Jeżeli nie masz doświadczenia w pisaniu tego typu rzeczy, możesz skorzystać z planów napisanych przez fachowców. Wykorzystanie ich daje Ci pewność, że spełnią one standardy wymagane w Urzędach Pracy.

Co zawiera biznesplan

W udostępnionym pakiecie dokumentów znajdziesz takie dokumenty jak m.in.: analizę SWOT, kalkulację kosztów, kosztorys kosztów i dochodów prowadzenia działalności, opis potencjalnych odbiorców. Wykorzystanie naszego gotowego biznesplanu przybliży Cię do założenia swojej firmy. Uzupełnione dokumenty wystarczy, że zaniesiesz do swojego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie projektowała i wykonywała odzież, będzie to działalność wytwórcza. Odzież będzie wykonywana samodzielnie i będzie to wyłącznie linia damska. Wykonywana odzież będzie elegancka i wieczorowa - przeznaczona na wszelkiego rodzaju wyjścia, gale i imprezy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • Dane osobowe wnioskodawcy:
 • Opis przedsięwzięcia
 • Przygotowanie/kwalifikacje/umiejętności do prowadzenia działalności o planowanym profilu
 • Potencjalni odbiorcy planowanej działalności gospodarczej
 • Potencjalni przyszli dostawcy - miejsca i źródła zaopatrzenia
 • Analiza rynku, na którym firma zamierza działać
 • Atuty firmy
 • Opis działań marketingowych
 • Działania już podjęte na rzecz planowanej działalności
 • Analiza SWOT
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania:
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • Przeznaczanych na zakup towarów i usług
 • Uzasadnienie wydatków w ramach wnioskowanych środków ujętych w szczegółowej specyfikacji wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • Przeznaczanych na zakup towarów i usług
 • Przewidywane koszty i dochody prowadzenia działalności gospodarczej

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chorzowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: