Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI  /  MEBLE DZIECIĘCE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI / MEBLE DZIECIĘCE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 16.23.Z - Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa,
31.01.Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych,
31.02.Z - Produkcja mebli kuchennych,
31.09.Z - Produkcja pozostałych mebli
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Stolarze zajmujący się projektowaniem i produkcją mebli dziecięcych są bardzo rozchwytywani na rynku. Taka praca wymaga dużo doświadczenia i dokładności. Osoby zajmujące się stolarką, obserwując duży popyt, często zakładają własne firmy, które świadczą takie usługi.


Jeżeli planujesz otworzyć własną firmę zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli, wykorzystaj do tego gotowy wzór biznesplanu. Umożliwi Ci on samodzielne sporządzenie dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz dokładnie sporządzony pakiet dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. charakterystyka pożyczki, opis przewidywanych efektów ekonomicznych oraz harmonogram wydatków.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie opierać się głównie na usługach stolarskich, projektowaniu i sprzedaży mebli. Szczególnie ważne miejsce w ofercie firmy zajmą meble dziecięce. Oferowane będą produkty designerskie, o wysokiej estetyce i jakości wykonania.

Misją firmy będzie zaspokajanie potrzeb klientów, a oferowane produkty będą najwyższej jakości. Głównym wytwarzanym produktem będą unikatowe i niepowtarzalne kolekcje mebli (głównie meble dziecięce) wykonywane w niewielkich seriach, oraz projektowanie mebli i akcesoriów na zamówienie przy ścisłej współpracy i konsultacji z klientem.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/sprzedawane/ oferowane, rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach programu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: