6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI  /  MEBLE DZIECIĘCE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI / MEBLE DZIECIĘCE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie:  program WSPARCIE W STARCIE
Zawartość:  Wniosek (8  stron, ok   2500 wyrazów)
PKD główne: 16.23.Z, 31.01.Z, 31.02.Z, 31.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Informacje na temat biznesplanu:

Stolarze zajmujący się projektowaniem i produkcją mebli dziecięcych są bardzo rozchwytywani na rynku. Taka praca wymaga dużo doświadczenia i dokładności. Osoby zajmujące się stolarką, obserwując duży popyt, często zakładają własne firmy, które świadczą takie usługi.


Jeżeli planujesz otworzyć własną firmę zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli, wykorzystaj do tego gotowy wzór biznesplanu. Umożliwi Ci on samodzielne sporządzenie dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymujesz dokładnie sporządzony pakiet dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. charakterystyka pożyczki, opis przewidywanych efektów ekonomicznych oraz harmonogram wydatków.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie opierać się głównie na usługach stolarskich, projektowaniu i sprzedaży mebli. Szczególnie ważne miejsce w ofercie firmy zajmą meble dziecięce. Oferowane będą produkty designerskie, o wysokiej estetyce i jakości wykonania.

Misją firmy będzie zaspokajanie potrzeb klientów, a oferowane produkty będą najwyższej jakości. Głównym wytwarzanym produktem będą unikatowe i niepowtarzalne kolekcje mebli (głównie meble dziecięce) wykonywane w niewielkich seriach, oraz projektowanie mebli i akcesoriów na zamówienie przy ścisłej współpracy i konsultacji z klientem.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/sprzedawane/ oferowane, rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki,
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w ramach programu “Wsparcie w starcie”. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: