6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI  /  MEBLE DZIECIĘCE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI / MEBLE DZIECIĘCE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie:  program WSPARCIE W STARCIE
Zawartość:  Wniosek (8  stron, ok   2500 wyrazów)
PKD główne: 16.23.Z, 31.01.Z, 31.02.Z, 31.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli chcesz projektować oraz produkować nietuzinkowe meble to ten wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do programu Wsparcie w starcie.

Informacje na temat biznesplanu:

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA MEBLI / MEBLE DZIECIĘCE

JEŻELI PLANUJESZ PROJEKTOWAĆ ORAZ PRODUKOWAĆ  NIEPOWTARZALNE MEBLE, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą projektować oraz produkować meble. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do programu Wsparcie w starcie.Działalność będzie opierać się głównie na usługach stolarskich, projektowaniu i sprzedaży mebli. Szczególnie ważne miejsce w ofercie firmy zajmą meble dziecięce. Oferowane będą produkty designerskie, o wysokiej estetyce i jakości wykonania.  Misją firmy będzie zaspokajanie potrzeb klientów, oferując im produkty najwyższej jakości. Głównym, wytwarzanym produktem będą unikatowe i niepowtarzalne kolekcje mebli (głównie mebledziecięce) wykonywane w niewielkich seriach, oraz projektowanie mebli i akcesoriów na zamówienieprzy ścisłej współpracy i konsultacji z klientem.  Promocja i dystrybucja produktów będzie odbywać się w Internecie oraz na targach i wystawach branżowych W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (8  stron, ok   2500 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
  • WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/ sprzedawane/ oferowane/rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki
  • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej - planowane przychody i koszty
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki
  •   WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

    Zobacz także inne biznesplany: