6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

Gotowy, przykładowy biznesplan: PROJEKTOWANIE, TWORZENIE ORAZ ADMINISTRACJA STRON INTERNETOWYCH

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PROJEKTOWANIE, TWORZENIE ORAZ ADMINISTRACJA STRON INTERNETOWYCH

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 62.01.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Rozwój technologii i branży IT zdeterminował potrzebę tworzenia coraz większej ilości stron internetowych, z których korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Dla małych i dużych firm utworzenie strony internetowej ze swoją ofertą często jest jedynym sposobem na przetrwanie biznesu.


Prowadzenie takiego biznesu jest aktualnie bardzo popularne oraz opłacalne. Właściciele firm rywalizują między sobą, rozszerzając swoją ofertę, a na rynku jest coraz więcej konkurencyjnych działalności. Jednak zapotrzebowanie jest na tyle duże, że nie stanowi to przeszkody w rozkręcaniu kolejnych firm.

Jeśli chcesz otworzyć biznes zajmujący się projektowaniem, tworzeniem oraz administracją stron internetowych, nasz biznesplan pomoże Ci przygotować własną dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Ty również chcesz otworzyć firmę świadczącą usługi informatyczne, ale nie wiesz, jak napisać dobry i skuteczny biznesplan? Zrobiliśmy to za Ciebie. Z tym wnioskiem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Działalność będzie polegała na tworzeniu, projektowaniu oraz administracji i rozwoju stron, jak również reklamą. W ofercie firmy znajdzie się tworzenie serwisu internetowego, kodowanie szablonów, tworzenie szablonów graficznych oraz grafiki internetowej.

Zakres usług będzie ustalany zdalnie bądź na spotkaniu w siedzibie firmy. Kontakt z klientem, jak również podpisanie z nim umowy rozpoczynać będzie realizację zleceń. Usługi będą świadczone od godziny 09.00 do godziny 20.00 przez 6 dni w tygodniu. W razie potrzeby, zlecenia będą również realizowane poza ustalonymi godzinami pracy.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • symbol przeważającej podklasy,
 • posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, uprawnienia oraz ukończone szkolenia i umiejętności związane z kierunkiem planowanego przedsięwzięcia,
 • opis przedsięwzięcia,
 • zasięg rynku zbytu,
 • analiza konkurencji,
 • Czy w planowanej działalności występuje sezonowość popytu?
 • pozyskiwanie klientów, formy promocji, częstotliwość ich wykorzystania,
 • dostawcy surowców, towarów,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności, jakie zostaną poniesione,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej przez okres pierwszych 12 miesięcy,
 • przychód ze sprzedaży, wielkość sprzedaży wraz z uzasadnieniem, przewidywaną marżę oraz planowane ceny sprzedaży oferowanych usług, produktów/towarów, opisać przewidywaną prognozę sprzedaży i zysków w najbliższych 3 latach wraz z uzasadnieniem.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Wejherowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: