Gotowy, przykładowy biznesplan: TWORZENIE OPROGRAMOWANIA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
TWORZENIE OPROGRAMOWANIA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Coraz więcej osób ze znajomością języków programowania decyduje się na rozpoczęcie indywidualnej ścieżki kariery. Powodem otwierania działalności jest nie tylko popularność prowadzenia biznesu w branży IT i jego opłacalność, ale także bardzo duże zapotrzebowanie na tworzenie oprogramowania w dzisiejszych czasach.


Właściciele takich działalności prześcigają się w pozyskiwaniu nowych klientów, a także w rozszerzaniu swojej oferty i precyzyjnie realizują zlecenia. Konkurencyjność branżowa jest coraz większa, jednak nie jest przeszkodą zarówno w rozkręcaniu kolejnych firm, jak i rozwijaniu już działających na rynku biznesów.

Jeśli chcesz otworzyć własną firmę tworzącą oprogramowania komputerowe, ten wniosek pomoże Ci przygotować dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan:

Ty również chcesz rozpocząć działalność zajmującą się tworzeniem oprogramowania, ale nie wiesz jak napisać dobry i skuteczny biznesplan? Z tym wnioskiem jesteś w stanie samodzielnie przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wzór wniosku, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Nie musisz martwić się o obszerność dokumentacji. Ten wniosek pomoże Ci skompletować własną dokumentację, na podstawie której uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego planowanego biznesu. Twoja firma będzie zajmowała się tworzeniem oprogramowania komputerowego.

Specjalizacją działalności będą przede wszystkim gry wideo oraz aplikacje mobilne. W ofercie znajdzie się tworzenie gier typu FPS, RPG i symulatory zarówno na komputery stacjonarne, jak i na konsole oraz urządzenia mobilne, tworzenie aplikacji mobilnych do wizualizacji przestrzeni z zastosowaniem technologii AR, czyli części rozszerzenia aplikacji, która działa lokalnie o połączenie do internetu oraz dołączenie bazy danych.

Oferta skierowana będzie nie tylko do osób prywatnych, ale również klientów instytucjonalnych, a przede wszystkim do deweloperów oprogramowania. Wszystkie zlecenia będą realizowane w lokalu mieszkalnym.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • opis przedsięwzięcia,
  • szczegółowy zakres działalności,
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej, potwierdzające jej wykonywanie w sposób zorganizowany i ciągły, przewidywane zatrudnienie pracowników, działania marketingowe,
  • posiadane środki własne zaangażowane w przedsięwzięcie,
  • plan finansowy,
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności - ogółem - ze wskazaniem źródeł ich finansowania,
  • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z Funduszu Pracy,
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej,
  • mocne i słabe strony przedsięwzięcia.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy we Wrocławiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: