6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> software house

Gotowy biznesplan:
software house

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY, PFRON
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK ( 20 STRON, 7 045 SŁÓW), PLAN PROJEKTU (28 stron, 7 000 słów), FORMULARZ DEMINIMIS
PKD główne: 62.01.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie firmy zajmującej się pisaniem i programowaniem aplikacji to ten wniosek oraz biznesplan pomoże Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Warszawie (dotacja PFRON)

Co zawiera biznesplan:

Nie wiesz jak napisać biznesplan software house ?

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan mobilnego software house, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pliki pdf i doc.JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ PROGRAMOWANIEM I PISANIEM APLIKACJI, TE DOKUMENTY UŁATWIĄ TOBIE PRZYGOTOWANIE WNIOSKU O DOTACJĘ Z URZĘDU PRACY NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. OFEROWANY WNIOSEK TO WNIOSEK OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ŚRODKI Z PFRON.Wniosek oraz biznesplan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z programowaniem. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów do każdego urzędu pracy.Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Warszawie (dotacja PFRON)Dokumenty pozwoliły osobie aplikującej na otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 63800,00 zł.Opisywana w biznesplanie działalność to działalność usługowa. Będzie prowadzona działalność związaną z tworzeniem oprogramowania komputerowego, głównie będą to aplikacje mobilne.Oferowane usługi:- Aplikacje mobilne przeznaczone dla kierowców;- Część istniejącego systemu np. Stworzenie i zaimplementowanie sztucznej inteligencji lub rozszerzenie aplikacji działającej lokalnie o połączenie do internetu i dołączenie bazy danych. (Stworzenie aplikacji online z aplikacji działającej tylko na telefonie).- Udział w konkursach dla deweloperów, inwestorów prywatnych jak również dla inwestorów państwowych. W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- wniosek ( 2 strony, 900  słów)- formularz de minimis- plan projektu (28 stron, 7 000 słów)Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK
 • Dane o wniosku
 • Dane ewidencyjne wnioskodawcy
 • Dane dotyczące wnioskowanej pomocy
 • Wyszczególnienie kosztów i wydatków do sfinansowania
  1. BIZNESPLAN
 • informacja o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis działalności gospodarczej,
 • cel przedsięwzięcia,
 • klient planowanego przedsięwzięcia,
 • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
 • organizacja planowanej działalności gospodarczej,
 • działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne,
 • analiza swot,
 • kalkulacja miesięcznych wpływów i wydatków,
 • kalkulacja planowanych wydatków inwestycyjnych związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz uzasadnienie,
 • WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.