6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SOFTWARE HOUSE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SOFTWARE HOUSE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 62.01.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

W dobie internetu, na rynku jest coraz większe zapotrzebowanie na doświadczonych, utalentowanych i profesjonalnych programistów, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem stworzą niepowtarzalne aplikacje mobilne. Większość społeczeństwa korzysta z tych aplikacji i są one wszędzie wokół nas. Zapotrzebowanie na programistów jest coraz większe, więc jeśli programowanie nie sprawia Ci problemów i znasz języki, za pomocą których będziesz w stanie stworzyć potrzebną aplikację to warto wykorzystać swoje umiejętności.


Chcesz otworzyć własną firmę zajmującą się programowaniem i pisaniem aplikacji, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, a obszerność dokumentacji jest dla Ciebie przerażająca? W tym przypadku powinieneś skorzystać z pomocy specjalistów przy napisaniu swojego biznesplanu. Profesjonalnie napisany biznesplan zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnej dotacji dla rozpoczęcia swojej firmy. Wzór biznesplanu zawiera m.in.:opis działalności gospodarczej, analizę SWOT czy kalkulację miesięcznych wpływów i wydatków.  Przygotowany wzór wniosku i biznesplanu wystarczy uzupełnić i zanieść do wybranego Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan:

W obecnych czasach nie można wyobrazić sobie świata bez urządzeń mobilnych. Są one potrzebne do funkcjonowania, a w niektórych przypadkach są nawet niezastąpione. Zapotrzebowanie na różnego rodzaju aplikacje rośnie w niewyobrażalnym tempie. Jeżeli jesteś specjalistą w programowaniu i postanowiłeś założyć własną firmę w tej branży, możesz skorzystać z przykładowego biznesplanu.

Pisanie biznesplanu nie należy do najłatwiejszych, więc skorzystanie z pomocy specjalistów ułatwi Ci zdobycie dofinansowania na rozwój swojej firmy. Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się tworzeniem oprogramowania komputerowego, w tym aplikacji mobilnych. Usługi oferowane przez Twoją działalność będą dotyczyły przede wszystkim tworzenia aplikacji mobilnych przeznaczonych dla kierowców oraz poprawiania części istniejącego już systemu w tym usługa stworzenia oraz zaimplementowania sztucznej inteligencji. Firma będzie zajmowała się również rozszerzaniem aplikacji, dołączając bazy danych i połączenie do internetu inaczej mówiąc działalność będzie tworzyła aplikacje online z aplikacji działającej wyłącznie na telefonie. Twoja firma będzie miała możliwość udziału nie tylko w konkursach dla deweloperów, ale również dla inwestorów prywatnych, jak i inwestorów państwowych.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • dane o wniosku,
  • dane ewidencyjne wnioskodawcy,
  • dane dotyczące wnioskowanej pomocy,
  • wyszczególnienie kosztów i wydatków do sfinansowania.
 2. Biznesplan
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • opis działalności gospodarczej,
  • cel przedsięwzięcia,
  • klient planowanego przedsięwzięcia,
  • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • organizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne,
  • analiza swot,
  • kalkulacja miesięcznych wpływów i wydatków,
  • kalkulacja planowanych wydatków inwestycyjnych związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz uzasadnienie,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: