Gotowy, przykładowy biznesplan: SOFTWARE HOUSE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SOFTWARE HOUSE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

W dobie internetu, na rynku jest coraz większe zapotrzebowanie na doświadczonych, utalentowanych i profesjonalnych programistów, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem stworzą niepowtarzalne aplikacje mobilne. Większość społeczeństwa korzysta z tych aplikacji i są one wszędzie wokół nas. Zapotrzebowanie na programistów jest coraz większe, więc jeśli programowanie nie sprawia Ci problemów i znasz języki, za pomocą których będziesz w stanie stworzyć potrzebną aplikację to warto wykorzystać swoje umiejętności.


Chcesz otworzyć własną firmę zajmującą się programowaniem i pisaniem aplikacji, ale nie wiesz jak napisać dobry biznesplan, a obszerność dokumentacji jest dla Ciebie przerażająca? W tym przypadku powinieneś skorzystać z pomocy specjalistów przy napisaniu swojego biznesplanu. Profesjonalnie napisany biznesplan zwiększy twoje szanse na uzyskanie potrzebnej dotacji dla rozpoczęcia swojej firmy. Wzór biznesplanu zawiera m.in.:opis działalności gospodarczej, analizę SWOT czy kalkulację miesięcznych wpływów i wydatków.  Przygotowany wzór wniosku i biznesplanu wystarczy uzupełnić i zanieść do wybranego Urzędu Pracy.

Co zawiera nasz biznesplan:

W obecnych czasach nie można wyobrazić sobie świata bez urządzeń mobilnych. Są one potrzebne do funkcjonowania, a w niektórych przypadkach są nawet niezastąpione. Zapotrzebowanie na różnego rodzaju aplikacje rośnie w niewyobrażalnym tempie. Jeżeli jesteś specjalistą w programowaniu i postanowiłeś założyć własną firmę w tej branży, możesz skorzystać z przykładowego biznesplanu.

Pisanie biznesplanu nie należy do najłatwiejszych, więc skorzystanie z pomocy specjalistów ułatwi Ci zdobycie dofinansowania na rozwój swojej firmy. Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się tworzeniem oprogramowania komputerowego, w tym aplikacji mobilnych. Usługi oferowane przez Twoją działalność będą dotyczyły przede wszystkim tworzenia aplikacji mobilnych przeznaczonych dla kierowców oraz poprawiania części istniejącego już systemu w tym usługa stworzenia oraz zaimplementowania sztucznej inteligencji. Firma będzie zajmowała się również rozszerzaniem aplikacji, dołączając bazy danych i połączenie do internetu inaczej mówiąc działalność będzie tworzyła aplikacje online z aplikacji działającej wyłącznie na telefonie. Twoja firma będzie miała możliwość udziału nie tylko w konkursach dla deweloperów, ale również dla inwestorów prywatnych, jak i inwestorów państwowych.

Biznesplan składa się z następujących dokumentów:

 1. Wniosek
  • dane o wniosku,
  • dane ewidencyjne wnioskodawcy,
  • dane dotyczące wnioskowanej pomocy,
  • wyszczególnienie kosztów i wydatków do sfinansowania.
 2. Biznesplan
  • informacja o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • opis działalności gospodarczej,
  • cel przedsięwzięcia,
  • klient planowanego przedsięwzięcia,
  • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • organizacja planowanej działalności gospodarczej,
  • działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne,
  • analiza swot,
  • kalkulacja miesięcznych wpływów i wydatków,
  • kalkulacja planowanych wydatków inwestycyjnych związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz uzasadnienie,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: