6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
PKD główne: 47.19.Z, 47.75.Z, 96.02.Z, 96.09.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele osób marzy o tym, aby posiadać dobre buty, które będą służyły im przez lata. Z tego powodu wydają dużo na dobrej jakości produkty. Niestety każde obuwie cechuje się tym, że powinno być regularnie konserwowane odpowiednimi środkami, jeżeli ma być trwałe, dlatego właściciele obuwia decydują się na oddanie swoich butów do profesjonalnych salonów renowacji, w których profesjonaliści zajmą się ich naprawą.


Planujesz otwarcie własnego salonu renowacji obuwia? Skorzystaj z gotowego biznesplanu, dostępnego na naszej stronie. Dzięki niemu będziesz mógł przygotować własną dokumentację aplikacyjną o dodatkowe środki na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, który pomoże Ci w usprawnieniu organizacji pracy w Twojej firmie oraz pozwoli na ubieganie się o dotacje w Urzędzie Pracy. W skład pakietu wchodzą m.in. charakterystyka planowanego przedsięwzięcia, przewidywane koszty prowadzenia działalności oraz szczegółowa specyfikacja wydatków.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu salonu renowacji obuwia. W ofercie znajdą się takie zabiegi jak: czyszczenie, customizacja, woskowanie, wymiana elementów (obcasy, wkładki), regeneracja podeszw, szycie i zmiana koloru.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • kwota wnioskowanych środków,
  • charakterystyka wnioskodawcy,
  • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia,
  • opis planowanej działalności gospodarczej
  • przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, źródła ich finansowania oraz szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
  • zabezpieczenie.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: