Gotowy, przykładowy biznesplan: PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA

Gotowy, przykładowy biznesplan:
PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 56.10.B - Ruchome placówki gastronomiczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Food trucki od dawna cieszą się dużym zainteresowaniem. Są oblegane zwłaszcza na rynkach miast, podczas wydarzeń kulturalnych, a także w trakcie koncertów. Ze względu szeroką ofertę, przyczepy gastronomiczne przyciągają wiele osób szukających nowych smaków.


Planujesz prowadzić własną działalność w postaci przyczepy gastronomicznej? Jeśli tak, biznesplan, który opracowaliśmy dla Ciebie, pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne, na podstawie których uzyskasz dofinansowanie na rozpoczęcie swojego biznesu.

Co zawiera biznesplan

Biznesplan daje Ci inne spojrzenie na Twoją firmę. Dzięki niemu możesz przeanalizować korzyści i wady wynikające z prowadzenia własnego biznesu oraz dokładnie opracujesz strategię marketingową. Jego sporządzenie jest konieczne przy składaniu wniosku o dotacje na prowadzenie firmy.

W ramach przygotowanego przez nas biznesplanu otrzymasz dokładnie przygotowaną dokumentację. Znajdzie się w niej m.in. opis stanu technicznego lokalu, charakterystyka dostawców i konkurencji oraz analiza finansowa przychodów i rozchodów.

Przyczepa gastronomiczna opisana w przykładowym biznesplanie będzie oferowała przede wszystkim hamburgery, kebaby, belgijskie frytki, a także danie przygotowane według własnego przepisu. W ofercie foodtrucka znajdą się także gofry oraz soki wyciskane ze świeżych owoców i warzyw, a także różnego rodzaju kawy.

Usługi będą świadczone nie tylko na festynach i eventach, ale również na koncertach oraz zlotach foodtrucków. Zmiana miejsca funkcjonowania przyczepy gastronomicznej będzie zgodna z kalendarzem organizowanych imprez. Food truck będzie przemieszczał się w każdy weekend przede wszystkim w okresie letnim.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane wnioskodawcy,
 • stan techniczny lokalu,
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności,
 • plan marketingowy,
 • charakterystyka dostawców,
 • charakterystyka konkurencji,
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu,
 • proponowane sposoby wejścia na rynek,
 • plan finansowy działalności,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności,
 • analiza SWOT,

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: