6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Remonty mieszkań / usługi wykończeniowe

Gotowy biznesplan:
Remonty mieszkań / usługi wykończeniowe

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (16 stron, ok   4000 wyrazów)
PKD główne: 43.33.Z, 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie firmy zajmującej się usługami remontowania mieszkań? Ten  wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Kozienicach.

Co zawiera biznesplan:

REMONTY MIESZKAŃ / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI BUDOWLANO-WYKOŃCZENIOWE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI. Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi budowlano-wykończeniowe. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów. Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Kozienicach.Działalność będzie polegała na świadczeniu usług wykończeniowych. W ramach prowadzonej działalności będą wykonywane wszystkie rodzaje robót wykończeniowych. Usługi będą świadczone w głównej mierze osobom fizycznym, podmioty gospodarcze będą stanowiły ok. 10% wszystkich klientów. Przede wszystkim będą to: remonty mieszkań, w szczególności firma będzie specjalizowała się w przerabianiu i remontach kuchni i łazienek. Główne rodzaje usług to m.in.: układanie glazury, malowanie ścian, gładzie, tapetowanie, montaż paneli podłogowych, trawertyn, prace murarskie.  W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:- Wniosek (16 stron, ok   4000 wyrazów) Dokumenty zawierają m.in.:
 1. WNIOSEK:
 • szczegółowa specyfikacja oraz harmonogram zakupów w ramach przyznanych środków
 • Opis planowanej działalności gospodarczej
 • główny cel przedsięwzięcia
 • określenie produktu/usługi
 • analiza rynku dostawców
 • analiza rynku odbiorców
 • informacja o dokładnym rozeznaniu co do przyszłych zamówień i nawiązanych kontaktach ustnych lub pisemnych z potencjalnymi odbiorcami
 • opis działań marketingowych
 • Wiedza i przygotowanie Wnioskodawcy w zakresie działalności gospodarczej, którą zamierza rozpocząć
 • Przewidywane efekty ekonomiczne
 •  WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.