6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: REMONTY MIESZKAŃ / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
REMONTY MIESZKAŃ / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 43.33.Z, 43.39.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Świadczenie usług wykończeniowych to zawód mający duży potencjał, ponieważ na rynku z roku na rok maleje ilość specjalistów w tej dziedzinie. Prowadzenie działalności, która polega na przeprowadzaniu remontów, może się okazać doskonałą propozycją na własny biznes.


Jeśli chcesz otworzyć firmę, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan zawiera szczegółowo sporządzony zestaw dokumentów, w którym znajdziesz m.in. szczegółową specyfikację oraz harmonogram zakupów w ramach przyznanych środków, opis działań marketingowych, a także przewidywane efekty ekonomiczne.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się wszelkimi pracami wykończeniowymi. Specjalizacją działalności będzie przede wszystkim wykonywanie remontów mieszkań, w tym przerabianie i remont kuchni oraz łazienek. W ofercie znajdzie się tapetowanie, montaż trawertyn, paneli podłogowych, układanie glazury, malowanie ścian, gładzie, a także prace murarskie. Oferta skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych, ale również do podmiotów gospodarczych stanowiących 10% odbiorców jej oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • szczegółowa specyfikacja oraz harmonogram zakupów w ramach przyznanych środków,
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • główny cel przedsięwzięcia,
 • określenie produktu/usługi,
 • analiza rynku dostawców,
 • analiza rynku odbiorców,
 • informacja o dokładnym rozeznaniu co do przyszłych zamówień i nawiązanych kontaktach ustnych lub pisemnych z potencjalnymi odbiorcami,
 • opis działań marketingowych,
 • wiedza i przygotowanie wnioskodawcy w zakresie działalności gospodarczej, którą zamierza rozpocząć,
 • przewidywane efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kozienicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: