Gotowy, przykładowy biznesplan: REMONTY MIESZKAŃ / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
REMONTY MIESZKAŃ / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian,
43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Świadczenie usług wykończeniowych to zawód mający duży potencjał, ponieważ na rynku z roku na rok maleje ilość specjalistów w tej dziedzinie. Prowadzenie działalności, która polega na przeprowadzaniu remontów, może się okazać doskonałą propozycją na własny biznes.


Jeśli chcesz otworzyć firmę, gotowy biznesplan pomoże Ci przygotować odpowiednie dokumenty aplikacyjne o środki na rozpoczęcie planowanej działalności.

Co zawiera biznesplan

Gotowy biznesplan zawiera szczegółowo sporządzony zestaw dokumentów, w którym znajdziesz m.in. szczegółową specyfikację oraz harmonogram zakupów w ramach przyznanych środków, opis działań marketingowych, a także przewidywane efekty ekonomiczne.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie zajmowała się wszelkimi pracami wykończeniowymi. Specjalizacją działalności będzie przede wszystkim wykonywanie remontów mieszkań, w tym przerabianie i remont kuchni oraz łazienek. W ofercie znajdzie się tapetowanie, montaż trawertyn, paneli podłogowych, układanie glazury, malowanie ścian, gładzie, a także prace murarskie. Oferta skierowana będzie przede wszystkim do osób fizycznych, ale również do podmiotów gospodarczych stanowiących 10% odbiorców jej oferty.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • szczegółowa specyfikacja oraz harmonogram zakupów w ramach przyznanych środków,
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • główny cel przedsięwzięcia,
 • określenie produktu/usługi,
 • analiza rynku dostawców,
 • analiza rynku odbiorców,
 • informacja o dokładnym rozeznaniu co do przyszłych zamówień i nawiązanych kontaktach ustnych lub pisemnych z potencjalnymi odbiorcami,
 • opis działań marketingowych,
 • wiedza i przygotowanie wnioskodawcy w zakresie działalności gospodarczej, którą zamierza rozpocząć,
 • przewidywane efekty ekonomiczne.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Kozienicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: