Gotowy, przykładowy biznesplan: MONTOWANIE ORAZ WYKONYWANIE MEBLI NA WYMIAR

Gotowy, przykładowy biznesplan:
MONTOWANIE ORAZ WYKONYWANIE MEBLI NA WYMIAR

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 31.02.Z - Produkcja mebli kuchennych,
31.09.Z - Produkcja pozostałych mebli,
43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej,
95.24.Z - Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób zmieniających wnętrza swoich mieszkań bądź domów pragnie mieć wyjątkowe i niespotykane dotychczas meble, które nadadzą pomieszczeniom nadzwyczajny charakter. Z tego względu poszukują firm produkujących meble na wymiar, które je zaprojektują według wizji klienta.


Jeśli planujesz otworzyć własną działalność zajmującą się montażem oraz wykonywaniem mebli na wymiar, biznesplan, który dla Ciebie przygotowaliśmy, pomoże Ci przygotować dokumenty aplikacyjne o dotację na rozpoczęcie firmy.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymujesz kompleksowo sporządzoną dokumentację, w której skład wchodzą m.in.

Opisana w przykładowym wzorze biznesplanu firma będzie zajmowała się projektowaniem i wykonywaniem mebli zgodnie z zamówieniem klienta. W ofercie działalności znajdzie się wykonywanie mebli na wymiar, w tym mebli kuchennych, łazienkowych i pokojowych, a także komód, biurek i szaf.

Do produkcji wszystkich mebli wykorzystywane będą wyłącznie standardowe materiały takie jak laminaty, drewno oraz płyty. Specjalnością działalności będzie wykonywanie komputerowych projektów mebli oraz ich produkcja na specjalne zamówienie indywidualnych klientów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • dane dotyczące planowanej działalności,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • ocena szans powodzenia przedsięwzięcia,
 • analiza rynku dostawców,
 • analiza rynku odbiorców,
 • informacja o dokonanym rozeznaniu co do przyszłych zamówień i nawiązanych kontaktach ustnych lub pisemnych z potencjalnymi odbiorcami,
 • jak zamierzasz reklamować swoją działalność,
 • czy w rejonie przyszłej działalności istnieją firmy i osoby zajmujące się taką samą działalnością,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej,
 • rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Bytomiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: