Gotowy, przykładowy biznesplan: SALON FRYZJERSKI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SALON FRYZJERSKI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39,00 zł
PKD główne: 96.02.Z - Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób korzysta z usług fryzjerskich systematycznie. Zdarzają się jednak klienci, którzy decydują się na pójście do fryzjera, ponieważ chcą zmienić własny wizerunek lub zachwycić wyjątkową fryzurą podczas wyjątkowych okazji. W związku z tym poszukują doświadczonych, profesjonalnych i cieszących się pozytywną opinią salonów, oferujących kompleksowe usługi fryzjerskie.


Planujesz rozpocząć działalność świadczącą usługi fryzjerskie? Z pomocą gotowego biznesplanu masz możliwość sporządzenia własnych dokumentów aplikacyjnych, na podstawie których możesz ubiegać się o środki na otwarcie swojego wymarzonego salonu fryzjerskiego.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz szczegółowo przygotowaną dokumentację, która jest niezbędna w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie prowadzenia działalności. W skład wchodzą m.in. uzasadnienie konieczności ubiegania się o dodatkowe środki, ocena rynku i konkurencji oraz planowane przychody i rozchody w skali miesiąca.

Firma, która jest opisana w przykładowym biznesplanie, będzie zajmowała się świadczeniem usług fryzjerskich. W ofercie prowadzonego salonu fryzjerskiego znajdzie się zarówno strzyżenie i czesanie okazjonalnych fryzur, ale również koloryzacja włosów oraz zabiegi pielęgnacyjne. Wszystkie usługi będą świadczone w salonie, a cała oferta skierowana będzie do indywidualnych klientów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • krótkie uzasadnienie konieczności ubiegania się o środki na podjęcie w/w działalności gospodarczej,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca oraz specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: