6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SALON FRYZJERSKI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SALON FRYZJERSKI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 96.02.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Wiele osób korzysta z usług fryzjerskich systematycznie. Zdarzają się jednak klienci, którzy decydują się na pójście do fryzjera, ponieważ chcą zmienić własny wizerunek lub zachwycić wyjątkową fryzurą podczas wyjątkowych okazji. W związku z tym poszukują doświadczonych, profesjonalnych i cieszących się pozytywną opinią salonów, oferujących kompleksowe usługi fryzjerskie.


Planujesz rozpocząć działalność świadczącą usługi fryzjerskie? Z pomocą gotowego biznesplanu masz możliwość sporządzenia własnych dokumentów aplikacyjnych, na podstawie których możesz ubiegać się o środki na otwarcie swojego wymarzonego salonu fryzjerskiego.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz szczegółowo przygotowaną dokumentację, która jest niezbędna w przypadku starania się o dofinansowanie z Urzędu Pracy na rozpoczęcie prowadzenia działalności. W skład wchodzą m.in. uzasadnienie konieczności ubiegania się o dodatkowe środki, ocena rynku i konkurencji oraz planowane przychody i rozchody w skali miesiąca.

Firma, która jest opisana w przykładowym biznesplanie, będzie zajmowała się świadczeniem usług fryzjerskich. W ofercie prowadzonego salonu fryzjerskiego znajdzie się zarówno strzyżenie i czesanie okazjonalnych fryzur, ale również koloryzacja włosów oraz zabiegi pielęgnacyjne. Wszystkie usługi będą świadczone w salonie, a cała oferta skierowana będzie do indywidualnych klientów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane wnioskodawcy,
  • krótkie uzasadnienie konieczności ubiegania się o środki na podjęcie w/w działalności gospodarczej,
  • dodatkowe informacje o wnioskodawcy,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • ocena rynku i konkurencji,
  • planowane przychody i koszty w skali miesiąca oraz specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności,
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Gliwicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: