Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWIS KOMPUTEROWY / STOISKO Z AKCESORIAMI KOMPUTEROWYMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWIS KOMPUTEROWY / STOISKO Z AKCESORIAMI KOMPUTEROWYMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.41.Z - Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura,
95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych,
95.12.Z - Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Komputery - jak wszystkie urządzenia elektroniczne - po pewnym czasie użytkowania przestają działać i wymagają oddania ich do serwisu. Do rzadkości należą przypadki, gdy ktoś naprawia sprzęty na własną rękę, ponieważ mało kto dysponuje specjalistyczną wiedzą w dziedzinie naprawy elektroniki.


Jeżeli planujesz otworzyć własny serwis komputerowy, gotowy biznesplan pomoże Ci w skompletowaniu własnej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie prowadzenia działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w tym m.in. analizę rynku, na którym firma zamierza działać, szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania wraz z uzasadnieniem oraz opis działań marketingowych.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie prowadziła serwis komputerowy. W ofercie będą takie usługi jak: wymiana matryc i gniazd w laptopach, naprawa płyt głównych, zasilaczy i chłodzeń, czyszczenie komputerów i laptopów, wyciszanie sprzętu, wymianę lub naprawę klawiatur, napędów obudów i zawiasów w laptopach, a także rozbudowę laptopów, naprawę urządzeń do monitoringów obiektów i oprogramowania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane osobowe wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • przygotowanie do prowadzenia działalności o planowanym profilu,
 • potencjalni odbiorcy planowanej działalności gospodarczej,
 • potencjalni przyszli dostawcy - miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać,
 • atuty firmy,
 • opis działań marketingowych,
 • działania już podjęte na rzecz planowanej działalności,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania wraz z uzasadnieniem,
 • przewidywane koszty i przychody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chorzowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: