Gotowy, przykładowy biznesplan: SERWIS KOMPUTEROWY / STOISKO Z AKCESORIAMI KOMPUTEROWYMI

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SERWIS KOMPUTEROWY / STOISKO Z AKCESORIAMI KOMPUTEROWYMI

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.41.Z - Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach,
82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura,
95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych,
95.12.Z - Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Komputery - jak wszystkie urządzenia elektroniczne - po pewnym czasie użytkowania przestają działać i wymagają oddania ich do serwisu. Do rzadkości należą przypadki, gdy ktoś naprawia sprzęty na własną rękę, ponieważ mało kto dysponuje specjalistyczną wiedzą w dziedzinie naprawy elektroniki.


Jeżeli planujesz otworzyć własny serwis komputerowy, gotowy biznesplan pomoże Ci w skompletowaniu własnej dokumentacji aplikacyjnej o środki na rozpoczęcie prowadzenia działalności.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz kompleksowo sporządzony zestaw dokumentów, w tym m.in. analizę rynku, na którym firma zamierza działać, szczegółową specyfikację wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania wraz z uzasadnieniem oraz opis działań marketingowych.

Firma opisana w przykładowym biznesplanie będzie prowadziła serwis komputerowy. W ofercie będą takie usługi jak: wymiana matryc i gniazd w laptopach, naprawa płyt głównych, zasilaczy i chłodzeń, czyszczenie komputerów i laptopów, wyciszanie sprzętu, wymianę lub naprawę klawiatur, napędów obudów i zawiasów w laptopach, a także rozbudowę laptopów, naprawę urządzeń do monitoringów obiektów i oprogramowania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane osobowe wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • przygotowanie do prowadzenia działalności o planowanym profilu,
 • potencjalni odbiorcy planowanej działalności gospodarczej,
 • potencjalni przyszli dostawcy - miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać,
 • atuty firmy,
 • opis działań marketingowych,
 • działania już podjęte na rzecz planowanej działalności,
 • analiza SWOT,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania wraz z uzasadnieniem,
 • przewidywane koszty i przychody z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chorzowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: