6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy biznesplan:<br></span><span> Serwis Komputerowy/ Stoisko z akcesoriami komputerowymi

Gotowy biznesplan:
Serwis Komputerowy/ Stoisko z akcesoriami komputerowymi

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
Zawartość: ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK ( 22 STRONY, 5 700 WYRAZÓW)
PKD główne: 47.41.Z, 82.19.Z, 95.11.Z, 95.12.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Planujesz otwarcie serwisu komputerowego albo/oraz stoiska z akcesoriami komputerowymi? Ten  wniosek pozwoli Ci z łatwością skompletować dokumenty na otworzenie Twojej działalności gospodarczej. Proponujemy dokumenty do Urzędu Pracy w Chorzowie.

Co zawiera biznesplan:

SERWIS KOMPUTEROWY / STOISKO Z AKCESORIAMI KOMPUTEROWYMI

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan SERWIS KOMPUTEROWY / STOISKO Z AKCESORIAMI KOMPUTEROWYMI,  jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
  • WNIOSEK ( 22 STRONY, 5 700 WYRAZÓW)
  • Dokumenty zawierają:
    1. WNIOSEK
    DANE OSOBOWE WNIOSKODAWCY:OPIS PRZEDSIĘWZIĘCIAPrzygotowanie/kwalifikacje/umiejętności do prowadzenia działalności o planowanym profiluPotencjalni odbiorcy planowanej działalności gospodarczejPotencjalni przyszli dostawcy - miejsca i źródła zaopatrzeniaAnaliza rynku, na którym firma zamierza działaćAtuty firmyOpis działań marketingowychDziałania już podjęte na rzecz planowanej działalnościANALIZA SWOTKALKULACJA KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z PODJĘCIEM DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ ORAZ ŹRÓDŁA ICH FINANSOWANIA:SZCZEGOŁOWA SPECYFIKACJA WYDATKÓW DO PONIESIENIA W RAMACH DOFINANSOWANIA,PRZEZNACZANYCH NA ZAKUP TOWARÓW I USŁUGUzasadnienie wydatków w ramach wnioskowanych środków ujętych w szczegółowej specyfikacji wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,przeznaczanych na zakup towarów i usługPRZEWIDYWANE KOSZTY I DOCHODY PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJWSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.