6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: AGENCJI REKLAMOWEJ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AGENCJI REKLAMOWEJ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99 zł
PKD główne: 73.11.Z, 73.12.B, 74.10.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Współcześnie bardzo wiele usług i produktów jest nam proponowanych. O większości nie mielibyśmy pojęcia gdyby nie dobra reklama. Bardzo dużo przedsiębiorców szuka dobrej agencji reklamowej, aby podnieść sprzedaż swojego produktu bądź zainteresowanie swoją usługą. Wolimy oddać w ręce reklamę profesjonalistom, którzy wiedzą co zrobić.


Jeżeli chcesz założyć własną agencję reklamową,możesz postarać się o dofinansowanie. Przy aplikacji może być Ci potrzebny napisany biznesplan. Jeżeli nie wiesz jak napisać profesjonalny biznesplan, możesz skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu który został przygotowany pod okiem ekspertów. Dobrze napisany biznesplan przybliży Cię do rozpoczęcia swojej własnej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan:

Obecnie obserwuje się znaczny rozwój branży reklamowej. Coraz więcej osób poszukuje doświadczonych, profesjonalnych, a również dokładnych w swojej specjalności i odpowiedzialnych firm świadczących usługi reklamowe. W pakiecie dokumentów znajdziesz m.in.: opis działalności, charakterystykę konkurencji czy przewidywane efekty ekonomiczne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wniosek wraz z biznesplanem, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się projektowaniem grafiki, fotografią produktową, content marketingiem. Co więcej reklama będzie skupiać się na tradycyjnych metodach reklamy jak np. billboardy.

Klienci będą mieli możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak: druk offsetowy i cyfrowy czy copywriting.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • informacje dotyczące planowanej działalności gospodarczej,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, jakie zostaną poniesione w okresie wydatkowania, oraz źródła ich finansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej/rozpoznanie rynku, konkurencyjność,
  • prognoza przychodów z działalności gospodarczej,
  • specyfikacja wydatków dokonywanych z przyznanych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: