Gotowy, przykładowy biznesplan: AGENCJI REKLAMOWEJ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
AGENCJI REKLAMOWEJ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 73.11.Z - Działalność agencji reklamowych,
73.12.B - Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych,
74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Współcześnie bardzo wiele usług i produktów jest nam proponowanych. O większości nie mielibyśmy pojęcia gdyby nie dobra reklama. Bardzo dużo przedsiębiorców szuka dobrej agencji reklamowej, aby podnieść sprzedaż swojego produktu bądź zainteresowanie swoją usługą. Wolimy oddać w ręce reklamę profesjonalistom, którzy wiedzą co zrobić.


Jeżeli chcesz założyć własną agencję reklamową,możesz postarać się o dofinansowanie. Przy aplikacji może być Ci potrzebny napisany biznesplan. Jeżeli nie wiesz jak napisać profesjonalny biznesplan, możesz skorzystać z gotowego wzoru biznesplanu który został przygotowany pod okiem ekspertów. Dobrze napisany biznesplan przybliży Cię do rozpoczęcia swojej własnej działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan:

Obecnie obserwuje się znaczny rozwój branży reklamowej. Coraz więcej osób poszukuje doświadczonych, profesjonalnych, a również dokładnych w swojej specjalności i odpowiedzialnych firm świadczących usługi reklamowe. W pakiecie dokumentów znajdziesz m.in.: opis działalności, charakterystykę konkurencji czy przewidywane efekty ekonomiczne. Wystarczy, że pobierzesz udostępniony wniosek wraz z biznesplanem, który następnie wypełnisz i złożysz w Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się projektowaniem grafiki, fotografią produktową, content marketingiem. Co więcej reklama będzie skupiać się na tradycyjnych metodach reklamy jak np. billboardy.

Klienci będą mieli możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak: druk offsetowy i cyfrowy czy copywriting.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacja o wnioskodawcy,
  • informacje dotyczące planowanej działalności gospodarczej,
  • opis planowanego przedsięwzięcia,
  • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, jakie zostaną poniesione w okresie wydatkowania, oraz źródła ich finansowania,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej/rozpoznanie rynku, konkurencyjność,
  • prognoza przychodów z działalności gospodarczej,
  • specyfikacja wydatków dokonywanych z przyznanych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Warszawie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: