6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP MONOPOLOWY

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP MONOPOLOWY

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 39 zł
PKD główne: 47.25.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Prowadzenie sklepu monopolowego to nie lada sztuka. Jeżeli jednak jesteś pasjonatem dobrych trunków i chcesz prowadzić własny lokal oferujący dobry alkohol, już teraz pomyśl o wszystkim, co jest potrzebne do realizacji pomysłu.


Planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą i chcesz zarządzać sklepem z alkoholami? Gotowy biznesplan pomoże Ci skompletować własną dokumentację aplikacyjną, na podstawie której możesz ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie biznesu.

Co zawiera biznesplan

W ramach gotowego biznesplanu otrzymasz kompleksowo opracowaną dokumentację, na którą składają się m.in. dane dotyczące planowanej działalności, profesjonalna analiza SWOT oraz przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Zadaniem firmy opisanej w przykładowym biznesplanie będzie prowadzenie sklepu z alkoholami jako galerii alkoholi. Oferta, w której znajdzie się zarówno sprzedaż alkoholu, jak również tytoniu oraz artykułów spożywczych skierowana będzie przede wszystkim do indywidualnych odbiorców.

Zasadniczym asortymentem w sprzedaży będzie alkohol począwszy od piw rzemieślniczych kończąc na różnego rodzaju win. Taka sprzedaż detaliczna znacznie wyróżni Twoją działalność na rynku branżowym, co zmniejszy działanie konkurencji.

Początkowo klienci będą mieli możliwość nabycia towaru do wieczorowej pory, zaś rozwój działalności pozwoli na prowadzenie sklepu przez 24 godziny na dobę.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
  • dane dotyczące planowanej działalności,
  • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej,
  • charakterystyka rynku i konkurencji,
  • analiza SWOT,
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych,
  • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Katowicach. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w innym urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: