6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SPRZEDAŻ I NAPRAWA PALET

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SPRZEDAŻ I NAPRAWA PALET

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 29 zł
PKD główne: 33.19.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Palety są niezbędnym elementem w transporcie produktów. Wiele firm poszukuje firm które zajmują się sprzedażą palet. Czasami naprawienie palet jest bardziej opłacalne dla firm niż zakup nowych. Oprócz tradycyjnego wykorzystania palet, na rynek weszła usługa robienia mebli z palet, która zyskuje na popularności. Dlatego wiele osób poszukuje firm oferujących sprzedaż.


Jeżeli oferujesz sprzedaż i naprawę palet, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na założenie swojej działalności gospodarczej. Skorzystanie z naszego wzoru biznesplanu ułatwi uzyskanie odpowiednich funduszy. Napisany biznesplan przez profesjonalistów spełnia wymogi Urzędów Pracy.

Co zawiera biznesplan:

Biznesplan zawiera dokumenty takie jak m.in.: kalkulację kosztów oraz szczegółowa specyfikacja wydatków czy analizę finansową. Pobranie udostępnionych przez nas dokumentów czyli wniosku i biznesplanu ułatwi skompletowanie dokumentacji potrzebnej w Urzędzie Pracy. Przykładowy biznesplan zaoszczędzi nasz czas i gwarantuje otrzymanie dofinansowania. Skompletowane dokumenty wystarczy uzupełnić i zanieść do odpowiedniego Urzędu Pracy.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się zarówno sprzedażą, jak i naprawą palet. Oferta działalności w głównej mierze obejmować będzie palety DHP-Dusseldorfer oraz EURO. Zadaniem firmy będzie przede wszystkim remont należących do konsumenta palet, a także skupowanie zużytych palet przeznaczonych do naprawy i sprzedaży zainteresowanym klientom. Z oferty działalności będą mogli skorzystać jedynie firmowi klienci.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • dane osobowe wnioskodawcy,
  • kwota dofinansowania i informacje dotyczące planowanej działalności gospodarczej,
  • analiza finansowa,
  • kalkulacja kosztów oraz szczegółowa specyfikacja wydatków,
  • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Ostrzeszowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: