6krokow.pl - Biznesplany
Twoje pierwsze kroki w biznesie
Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy
Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
PKD główne: 47.71.Z
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu:

Obecnie bardzo zwracamy uwagę na wygląd i to w co się ubieramy. Szukamy różnych sklepów i szukamy własnego stylu. Musimy się czuć dobrze w tym czym chodzimy, dlatego też branża odzieżowa prężnie się rozwija.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojego sklepu odzieżowego, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie własnego biznesu. W ramach otrzymania dofinansowania z Urzędu Pracy powinieneś posiadać dobry biznesplan. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia i nie wiesz jak napisać profesjonalny biznesplan, możesz skorzystać z gotowego biznesplanu. Dobrze przygotowany biznesplan zwiększy twoje szanse na uzyskanie dotacji i rozpoczęcia własnej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Jak można zauważyć zapotrzebowanie na usługi związane ze sprzedażą odzieży jest bardzo duże. Coraz więcej osób poszukuje solidnych sklepów umożliwiających zarówno stacjonarną, jak i internetową sprzedaż dobrej jakości odzieży.

Przykładowy biznes plan zawiera między innymi: proponowaną formę zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego przyznanych jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz analizę rynku.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się sprzedażą różnego rodzaju odzieży. Miejscem prowadzenia sklepu odzieżowego będzie wynajęty w dogodnej okolicy lokal. Z oferowanych usług będą mogli skorzystać wszyscy indywidualni klienci.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego przyznanych jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • analiza rynku (odbiorców, konkurencji, dostawców),
  • analiza swot.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Żywcu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: