Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.71.Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Obecnie bardzo zwracamy uwagę na wygląd i to w co się ubieramy. Szukamy różnych sklepów i szukamy własnego stylu. Musimy się czuć dobrze w tym czym chodzimy, dlatego też branża odzieżowa prężnie się rozwija.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojego sklepu odzieżowego, możesz postarać się o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie własnego biznesu. W ramach otrzymania dofinansowania z Urzędu Pracy powinieneś posiadać dobry biznesplan. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia i nie wiesz jak napisać profesjonalny biznesplan, możesz skorzystać z gotowego biznesplanu. Dobrze przygotowany biznesplan zwiększy twoje szanse na uzyskanie dotacji i rozpoczęcia własnej firmy.

Co zawiera biznesplan:

Jak można zauważyć zapotrzebowanie na usługi związane ze sprzedażą odzieży jest bardzo duże. Coraz więcej osób poszukuje solidnych sklepów umożliwiających zarówno stacjonarną, jak i internetową sprzedaż dobrej jakości odzieży.

Przykładowy biznes plan zawiera między innymi: proponowaną formę zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego przyznanych jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz analizę rynku.

Firma opisana w biznesplanie będzie zajmowała się sprzedażą różnego rodzaju odzieży. Miejscem prowadzenia sklepu odzieżowego będzie wynajęty w dogodnej okolicy lokal. Z oferowanych usług będą mogli skorzystać wszyscy indywidualni klienci.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

  • informacje o wnioskodawcy,
  • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu przez bezrobotnego przyznanych jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej,
  • opis projektowanego przedsięwzięcia,
  • analiza rynku (odbiorców, konkurencji, dostawców),
  • analiza swot.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Żywcu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: