Gotowy, przykładowy biznesplan: WARZYWNIAK

Gotowy, przykładowy biznesplan:
WARZYWNIAK

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.19.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Klienci poszukują dobrej jakości produktów spożywczych. Sklepy sieciowe czasem nie są w stanie zaoferować dobrej jakości i świeżych owoców i warzyw, dlatego warzywniaki w bliskiej odległości są dla klientów dobrym rozwiązaniem. Wiele osób docenia świeże owoce i warzywa pochodzenia Polskiego. W sklepach sieciowych są one zazwyczaj średniej jakości i spoza Polski. Rosnący trend w społeczeństwie na wysokiej jakości ekologiczną żywność, utworzyło potrzebę na sklepy warzywne na osiedlach. Bliska odległość i dobrej jakości produkty sprawiła, że ludzie często korzystają z usług warzywniaków.


Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem swojego warzywniaka, możesz starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy. W celu aplikacji o dofinansowanie, warto posiadać napisany gotowy biznesplan. Jeżeli, nie posiadasz doświadczenia w pisaniu biznesplanu, możesz skorzystać z naszego gotowego. Dobrze skompletowana dokumentacja ułatwi nasze starania o dofinansowanie.

Co zawiera biznesplan:

Gotowy biznesplan zawiera takie dokumenty jak: przewidywane koszty i dochody prowadzenia działalności gospodarczej, analizę SWOT i opis działań marketingowych. Przygotowane dokumenty przez specjalistów ułatwią twoje starania o uzyskanie dofinansowania. Zebrane dokumenty czyli uzupełnione wnioski i biznesplan trzeba złożyć w odpowiednim Urzędzie Pracy.

Firma opisana w biznesplanie działalność polegała na prowadzeniu warzywniaka w wynajętym przy głównej trasie lokalu. W ofercie sprzedaży znajdą się zarówno warzywa i owoce, jak i produkty spożywcze. Sprzedaż produktów będzie możliwa od godziny 7.00 do godziny 20.00.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • dane osobowe wnioskodawcy,
 • opis przedsięwzięcia,
 • przygotowanie/kwalifikacje/umiejętności do prowadzenia działalności o planowanym profilu,
 • potencjalni odbiorcy planowanej działalności gospodarczej,
 • potencjalni przyszli dostawcy - miejsca i źródła zaopatrzenia,
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać,
 • atuty firmy,
 • opis działań marketingowych,
 • działania już podjęte na rzecz planowanej działalności,
 • analiza swot,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przeznaczanych na zakup towarów i usług,
 • uzasadnienie wydatków w ramach wnioskowanych środków ujętych w szczegółowej specyfikacji wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • przeznaczanych na zakup towarów i usług,
 • przewidywane koszty i  dochody prowadzenia  działalności 

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Chorzowie. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: