Gotowy, przykładowy biznesplan: SKLEP Z ODZIEŻĄ / PROJEKTOWANIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ / PROJEKTOWANIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49,00 zł
PKD główne: 47.91.Z -
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Prowadzenie własnego sklepu odzieżowego to działalność, która może przynieść dużo satysfakcji, zwłaszcza jeżeli interesujesz się modą i projektowaniem. Ludzie chętnie wybierają się do sklepów, w których mogą znaleźć unikalne i wyjątkowe ubrania. Dobrze poprowadzone sklepy mają szansę na wybicie się na skalę ogólnopolską i przyniesienie dużego dochodu właścicielowi.


Jeżeli planujesz otworzyć własny sklep z odzieżą, gotowy biznesplan, który jest dostępny na naszej stronie, pomoże Ci przygotować dokumentację aplikacyjną o dofinansowanie na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

W ramach biznesplanu otrzymasz przygotowany zestaw dokumentów, w którego skład wchodzą m.in. charakterystyka rynku, plan marketingowy oraz szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania.

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu sklepu odzieżowego. Jego asortyment będzie poszerzony o samodzielnie zaprojektowane przez firmę ubrania.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • analiza SWOT,
 • opis produktu/usług (charakterystyka profilu działalności, specyfika, zakres)
 • planowane zatrudnienie pracowników,
 • kalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczej,
 • planowane przychody i koszty w skali miesięcznej, kwartalnej i rocznej,
 • charakterystyka rynku,
 • opis konkurencji,
 • sezonowość,
 • plan marketingowy,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Oświęcimiu. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: