6krokow.pl - Biznesplany

Twoje pierwsze kroki w biznesie

Czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o zakładaniu oraz skutecznym prowadzeniu własnej firmy

<span>Gotowy, przykładowy biznesplan:<br></span><span> SKLEP Z ODZIEŻĄ / PROJEKTOWANIE

Gotowy, przykładowy biznesplan:
SKLEP Z ODZIEŻĄ / PROJEKTOWANIE

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 49 zł
Przeznaczenie: URZĄD PRACY
Zawartość: WNIOSEK (26 STRON, OK. 8 500 ZNAKÓW)
PKD główne: 47.91.Z
Warianty:
Standard Premium
Biznesplan w formacie Adobe (.pdf) Biznesplan w formacie Adobe (.pdf)
Brak edytowalnych plików biznesplanu w Word (.doc i .docx) Edytowalne pliki biznesplanu w Word (.doc i .docx)
Brak edytowalnych tabel zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx) Edytowalne tabele zestawień finansowych w Excel (.xls i .xlsx)
- Jednorazowe Konsultacje mailowe dotyczące aplikowania o środki

Jeśli planujesz otwarcie sklepu odzieżą, którą będziesz projektować to ten wniosek pomoże Ci w przygotowaniu dokumentów na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Oferujemy wniosek do Urzędu Pracy w Oświęcimiu.

Informacje na temat biznesplanu:

SKLEP Z ODZIEŻĄ / PROJEKTOWANIE

Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej  strony.

Biznesplan SKLEP Z ODZIEŻĄ / PROJEKTOWANIE, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
 • WNIOSEK (26 STRON, OK. 8 500 ZNAKÓW)
 •  Dokumenty zawierają:
  1. WNIOSEK
  I. INFORMACJE O WNIOSKODAWCYDlaczego chcesz założyć to przedsięwzięcie?Dlaczego uważasz, że osiągniesz sukces?II. INFORMACJE DOTYCZĄCE PLANOWANEJ DZIAŁALNOŚCIAnaliza SWOTOpis produktu/usług (charakterystyka profilu działalności, specyfika, zakres)Planowane zatrudnienie pracownikówKalkulacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności gospodarczejPlanowane przychody i koszty w skali miesięcznej, kwartalnej i rocznejIII. CHARAKTERYSTYKA RYNKU PRACYCzy na Twoim terenie (terenie na którym planujesz uruchomić działalność) występuje realne zapotrzebowanie na Twój produkt/usługę? Jak się o tym dowiedziałeś (dowiedziałaś)?Główni potencjalni odbiorcy produktu lub usługCharakterystyka dostawcówCzy w Pana/Pani rejonie działania istnieją firmy lub osoby zajmujące się podobną działalnościąUzasadnij dlaczego klient kupi Pan/Pani produkt/usługę zamiast oferowanych przez konkurencję? W czym jest Pan /Pani lepsza od konkurentów?Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom? Jeśli tak, jak będę minimalizowane skutki tej sezonowości.Czy zamierza Pan/Pani prowadzić działalność marketingową (reklamową), jeśli tak to w jakiej formie?IV. DANE DOTYCZĄCE DOFINANSOWANIE I JEGO WYKORZYSTANIA1. Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej.2. Charakterystyka ekonomiczno-finansowa.3. Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania.WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

  Zobacz także inne biznesplany:

  Cena: zł

  Cena: zł

  Cena: zł