Gotowy, przykładowy biznesplan: STUDIO PROJEKTÓW GRAFICZNYCH / RYSUNKI / WIZUALIZACJA WNĘTRZ

Gotowy, przykładowy biznesplan:
STUDIO PROJEKTÓW GRAFICZNYCH / RYSUNKI / WIZUALIZACJA WNĘTRZ

Gotowe biznesplany - partner
Cena: 99,00 zł
PKD główne: 18.13.Z - Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku,
74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania,
90.03.Z - Artystyczna i literacka działalność twórcza
Warianty:
Standard Premium
Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx) Edytowalne pliki zgodne z opisem produktu (w popularnych formatach: .doc / .docx / .pdf / .xlsx)
- Kurs internetowy: Pozyskiwanie dotacji z Urzędu Pracy / Przygotowywanie Biznesplanu (Więcej o kursie znajdziesz tutaj)

Informacje na temat biznesplanu

Wiele osób poszukuje firm kompleksowo zajmujących się wizualizacjami wnętrz i przygotowywaniem projektów graficznych. Zapotrzebowanie na takie usługi widać zwłaszcza u deweloperów, którzy bardzo często potrzebują rzetelnego przygotowania materiałów promocyjnych związanych z nieruchomościami.


Jeśli zamierzasz otworzyć własne studio projektów graficznych, gotowy biznesplan ułatwi Ci przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, której opracowanie jest niezbędne w celu otrzymania dofinansowania z Urzędu Pracy na otwarcie działalności gospodarczej.

Co zawiera biznesplan

Działalność opisana w przykładowym biznesplanie będzie polegała na prowadzeniu studia projektów graficznych specjalizującego się w oferowaniu usług w trzech kategoriach, z których każda dedykowana innemu rodzajowi klienta.

Pierwsza kategoria zakłada tworzenie karykatur i rysunków na podstawie zdjęć dostarczonych przez klienta.

Do drugiej kategorii oferowanych usług znajdują się produkty przeznaczone dla branży nieruchomości tj. tworzenie cyfrowej wizualizacji wnętrz, doradztwo w dziedzinie wystroju wnętrz i designu oraz wykonywanie pomiarów lokali mieszkaniowych i sporządzanie rzutów architektonicznych.

Do trzeciej kategorii zaliczamy usługi z dziedziny projektowania materiałów marketingowo-reklamowych takich jak: projekty logo, ulotek, wizytówek, plakatów, koszulek, bilbordów, banerów i roll-upów.

Biznesplan składa się z następującej dokumentacji:

 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • charakterystyka planowanego przedsięwzięcia,
 • analiza rynku,
 • główni potencjalni odbiorcy oferowanych produktów i usług,
 • miejsce i źródła zaopatrzenia,
 • sposób promocji i reklamy,
 • opis miejsca prowadzenia planowanej działalności gospodarczej,
 • analiza SWOT,
 • analiza ryzyka i działań zaradczych,
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania,
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania,
 • charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia - „analiza finansowa”.

Biznesplan został opracowany na potrzeby wniosku do Urzędu Pracy w Otwocku. Możesz go wykorzystać na własne potrzeby i złożyć w urzędzie na terenie całej Polski.

Dokumenty przygotowaliśmy w sposób staranny, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty merytoryczne i formalne. Są one zgodne z wymaganiami urzędu i sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie dotacji.

Sposób i koszt dostawy

Koszt dostawy:
Dostawa jest bezpłatna. Dokumenty są wysyłane w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

Czas dostawy:
Jeżeli płatność została zrobiona za pośrednictwem systemu "przelewy24", wówczas zakupiony biznesplan jest przesyłany w ciągu 15 minut na wskazany adres e-mail, jeśli płatność wykonano tradycyjnym przelewem, wówczas dokumenty wysyłane są po zaksięgowaniu płatności.

Uwaga! Jeżeli po zamówieniu nie dotarło do Ciebie zamówienie, to sprawdź katalog SPAM lub POWIADOMIENIA na Twojej skrzynce pocztowej. W przypadku dalszego braku otrzymania zamówienia prosimy o kontakt.

Pisanie gotowych biznesplanów

Zobacz także inne biznesplany:

Przydatne linki: